Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Hungaroring (Старт на една трка во Hungaroring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.14 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ken O NealAmateur - 88Сезона 77, Трка 5, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerRookie - 75Сезона 77, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoRookie - 150Сезона 77, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai SaartoRookie - 116Сезона 77, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoskelaAmateur - 50Сезона 77, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenPro - 13Сезона 77, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonRookie - 7Сезона 77, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon Feltrin JeremiasAmateur - 72Сезона 77, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricAmateur - 7Сезона 77, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomRookie - 94Сезона 77, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SweattRookie - 19Сезона 77, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoRookie - 136Сезона 77, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe JäkelRookie - 92Сезона 77, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorAmateur - 57Сезона 77, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz MorawskiRookie - 38Сезона 77, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezRookie - 131Сезона 77, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 69Сезона 77, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik PabstRookie - 82Сезона 77, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoAmateur - 8Сезона 77, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 14Сезона 77, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteRookie - 12Сезона 77, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas MorkūnasRookie - 56Сезона 77, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRookie - 68Сезона 77, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neme MorenoRookie - 97Сезона 77, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýRookie - 66Сезона 77, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraRookie - 124Сезона 77, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun BealesRookie - 49Сезона 77, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaPro - 24Сезона 77, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc LutterRookie - 98Сезона 77, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián SógorkaRookie - 21Сезона 77, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoRookie - 157Сезона 77, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichRookie - 51Сезона 77, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRookie - 165Сезона 77, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovAmateur - 2Сезона 77, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiAmateur - 17Сезона 77, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone MagistriRookie - 37Сезона 77, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 77, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josever Martins De MoraesRookie - 89Сезона 77, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchlüterRookie - 142Сезона 77, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio RossiRookie - 14Сезона 77, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alonso Carbajal TapiaRookie - 167Сезона 77, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovRookie - 104Сезона 77, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio AudinoAmateur - 85Сезона 77, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiRookie - 46Сезона 77, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FabianoRookie - 63Сезона 77, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiAmateur - 90Сезона 77, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars WillemsenRookie - 71Сезона 77, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 44Сезона 77, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PuhakkaAmateur - 52Сезона 77, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo SanchezPro - 1Сезона 77, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 80Сезона 77, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 14Сезона 77, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesRookie - 146Сезона 77, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoAmateur - 35Сезона 77, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RichardsonRookie - 53Сезона 77, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 11Сезона 77, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasPro - 10Сезона 77, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosAmateur - 43Сезона 77, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 63Сезона 77, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterRookie - 67Сезона 77, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaAmateur - 19Сезона 77, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain GuillonAmateur - 59Сезона 77, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 37Сезона 77, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Félix MazaRookie - 13Сезона 77, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiAmateur - 20Сезона 77, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris KalpoutzisAmateur - 54Сезона 77, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HryniszakRookie - 80Сезона 77, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezAmateur - 4Сезона 77, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MckeownRookie - 24Сезона 77, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson FavorettoRookie - 43Сезона 77, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HeinemeyerRookie - 31Сезона 77, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AraujoRookie - 129Сезона 77, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaAmateur - 65Сезона 77, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 22Сезона 77, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiRookie - 77Сезона 77, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsRookie - 155Сезона 77, Трка 5, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika RuutiainenAmateur - 41Сезона 77, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaRookie - 6Сезона 77, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno BritoPro - 20Сезона 77, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua MacdonaldRookie - 16Сезона 77, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoMaster - 2Сезона 77, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaRookie - 55Сезона 77, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lehir CabralRookie - 64Сезона 77, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosRookie - 33Сезона 77, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiRookie - 85Сезона 77, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarAmateur - 46Сезона 77, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HicklingRookie - 132Сезона 77, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoAmateur - 28Сезона 77, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens HermannsRookie - 149Сезона 77, Трка 5, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shanhan BonhamRookie - 119Сезона 77, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro RodriguezRookie - 29Сезона 77, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziPro - 7Сезона 77, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 77, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziRookie - 164Сезона 77, Трка 5, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedran OrlićRookie - 34Сезона 77, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryRookie - 95Сезона 77, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albin MichelRookie - 2Сезона 77, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordPro - 2Сезона 77, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoRookie - 125Сезона 77, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: