Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Nurburgring (Старт на една трка во Nurburgring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 73.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 86, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraAmateur - 24Сезона 86, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 86, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 4Сезона 86, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistAmateur - 2Сезона 86, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 86, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 86, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 23Сезона 86, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim PodrezPro - 17Сезона 86, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 7, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilPro - 7Сезона 86, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 86, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 17Сезона 86, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusPro - 22Сезона 86, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 69Сезона 86, Трка 7, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 86, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 7, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AlmeidaAmateur - 9Сезона 86, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 79Сезона 86, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István MileRookie - 10Сезона 86, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HamelinRetiredСезона 86, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeMaster - 1Сезона 86, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 5Сезона 86, Трка 7, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 63Сезона 86, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 53Сезона 86, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 48Сезона 86, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao RodriguesAmateur - 72Сезона 86, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 86, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 86, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 86, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo GomesRetiredСезона 86, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro DinRetiredСезона 86, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánPro - 9Сезона 86, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy GoarinRookie - 7Сезона 86, Трка 7, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi SanchezRetiredСезона 86, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 86, Трка 7, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 24Сезона 86, Трка 7, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 20Сезона 86, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutendo TharageAmateur - 56Сезона 86, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 86, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 86, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MulhollandAmateur - 44Сезона 86, Трка 7, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolachePro - 10Сезона 86, Трка 7, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 30Сезона 86, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad BošnjakAmateur - 7Сезона 86, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: