Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Hockenheim (Старт на една трка во Hockenheim од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Steven HillAmateur - 32Сезона 78, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle ReedRookie - 124Сезона 78, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRookie - 96Сезона 78, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóAmateur - 55Сезона 78, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 6Сезона 78, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanAmateur - 72Сезона 78, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 15Сезона 78, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał FaraśPro - 5Сезона 78, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiPro - 22Сезона 78, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Fernando NapolitanoRookie - 72Сезона 78, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 88Сезона 78, Трка 2, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 78, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 21Сезона 78, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KondárAmateur - 23Сезона 78, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne LaundonAmateur - 83Сезона 78, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanPro - 12Сезона 78, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin CarlssonRookie - 71Сезона 78, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SchumannRookie - 19Сезона 78, Трка 2, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 27Сезона 78, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 78, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇolakAmateur - 61Сезона 78, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SequeiraPro - 9Сезона 78, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan GossRookie - 161Сезона 78, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 78, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerAmateur - 2Сезона 78, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukRookie - 33Сезона 78, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 115Сезона 78, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzépRookie - 104Сезона 78, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 25Сезона 78, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro RizziRookie - 159Сезона 78, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan NedostižnýRookie - 25Сезона 78, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroRookie - 26Сезона 78, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indrek NuutRookie - 118Сезона 78, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ScafuroRookie - 7Сезона 78, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CabralAmateur - 50Сезона 78, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisRookie - 149Сезона 78, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan DimovRookie - 144Сезона 78, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzokAmateur - 70Сезона 78, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierAmateur - 81Сезона 78, Трка 2, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay ShankarRookie - 42Сезона 78, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Amor AmievaRookie - 53Сезона 78, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres Felipe SanchezRookie - 113Сезона 78, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SoaresRookie - 120Сезона 78, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej DobraśAmateur - 62Сезона 78, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave SunderlandAmateur - 4Сезона 78, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 42Сезона 78, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreAmateur - 41Сезона 78, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 78, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan RodriguezRookie - 47Сезона 78, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KocsiAmateur - 11Сезона 78, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 78, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gastón ZencicRookie - 156Сезона 78, Трка 2, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 78, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartoš JozefRookie - 101Сезона 78, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRookie - 97Сезона 78, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthAmateur - 40Сезона 78, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gede DonosoRookie - 86Сезона 78, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István OláhRookie - 44Сезона 78, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellAmateur - 69Сезона 78, Трка 2, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoRookie - 132Сезона 78, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkeAmateur - 48Сезона 78, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MichalakRookie - 142Сезона 78, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 10Сезона 78, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićAmateur - 3Сезона 78, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MarchiRookie - 5Сезона 78, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KowalskiAmateur - 35Сезона 78, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KilyenRookie - 78Сезона 78, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 65Сезона 78, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orion ValentimAmateur - 47Сезона 78, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien LaretRookie - 151Сезона 78, Трка 2, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars RamenspergerAmateur - 33Сезона 78, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 17Сезона 78, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael LeyvaRookie - 4Сезона 78, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus WarmlingRookie - 62Сезона 78, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 74Сезона 78, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CampanellaAmateur - 82Сезона 78, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz SowaAmateur - 26Сезона 78, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoMaster - 1Сезона 78, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazAmateur - 7Сезона 78, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRookie - 103Сезона 78, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LeszczukRookie - 128Сезона 78, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséMaster - 5Сезона 78, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin ToderiucRookie - 160Сезона 78, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MaineroRookie - 36Сезона 78, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialRookie - 135Сезона 78, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen KovačevićAmateur - 18Сезона 78, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefAmateur - 60Сезона 78, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GalindoRookie - 137Сезона 78, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Ismael AlexandreAmateur - 39Сезона 78, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaAmateur - 8Сезона 78, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelRookie - 12Сезона 78, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 2Сезона 78, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő NagyRookie - 117Сезона 78, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediAmateur - 76Сезона 78, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortAmateur - 37Сезона 78, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyPro - 14Сезона 78, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GindlRookie - 85Сезона 78, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo CoelhoRookie - 14Сезона 78, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GoreRookie - 116Сезона 78, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloRookie - 57Сезона 78, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: