Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Paul Ricard (Старт на една трка во Paul Ricard од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.24 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maja SorenMaster - 4Сезона 76, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 76, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithPro - 1Сезона 76, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevRookie - 56Сезона 76, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodPro - 9Сезона 76, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 76, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerPro - 2Сезона 76, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 4Сезона 76, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam DurrantPro - 19Сезона 76, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 13, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenPro - 3Сезона 76, Трка 13, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganPro - 24Сезона 76, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 6Сезона 76, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe HutchinsonAmateur - 21Сезона 76, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 76, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonPro - 4Сезона 76, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzehofnerAmateur - 27Сезона 76, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanPro - 14Сезона 76, Трка 13, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasPro - 21Сезона 76, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 21Сезона 76, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisAmateur - 28Сезона 76, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 49Сезона 76, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ClarkAmateur - 78Сезона 76, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasAmateur - 12Сезона 76, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisAmateur - 33Сезона 76, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaAmateur - 62Сезона 76, Трка 13, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 76, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 76, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko PaukkuAmateur - 71Сезона 76, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko LehtinenAmateur - 26Сезона 76, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PallasMaster - 2Сезона 76, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinAmateur - 35Сезона 76, Трка 13, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 8Сезона 76, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TuckerAmateur - 19Сезона 76, Трка 13, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRookie - 165Сезона 76, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 15Сезона 76, Трка 13, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovPro - 22Сезона 76, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovPro - 14Сезона 76, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusPro - 25Сезона 76, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovAmateur - 2Сезона 76, Трка 13, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikPro - 19Сезона 76, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen RawsonAmateur - 12Сезона 76, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewerton MonteiroAmateur - 33Сезона 76, Трка 13, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 18Сезона 76, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave NorrisAmateur - 46Сезона 76, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 76, Трка 13, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 15Сезона 76, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 71Сезона 76, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuPro - 13Сезона 76, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad TomaszewskiAmateur - 68Сезона 76, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioMaster - 2Сезона 76, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FantiniPro - 3Сезона 76, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PontePro - 3Сезона 76, Трка 13, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerreiraPro - 25Сезона 76, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magherca MichaelAmateur - 10Сезона 76, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraAmateur - 4Сезона 76, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier IniestaAmateur - 60Сезона 76, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian DonamariAmateur - 52Сезона 76, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael LejonhjärtaPro - 24Сезона 76, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo CarrauAmateur - 28Сезона 76, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudePro - 23Сезона 76, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 78Сезона 76, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiAmateur - 11Сезона 76, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno ToscanoPro - 14Сезона 76, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BriesnerAmateur - 24Сезона 76, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 53Сезона 76, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin WolffPro - 19Сезона 76, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 76, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 76, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksPro - 13Сезона 76, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 1Сезона 76, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen SperlicPro - 22Сезона 76, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen StoianovAmateur - 88Сезона 76, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusPro - 3Сезона 76, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt KajatiPro - 10Сезона 76, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoAmateur - 49Сезона 76, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PuseyAmateur - 41Сезона 76, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasPro - 23Сезона 76, Трка 13, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CastanhoAmateur - 8Сезона 76, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 16Сезона 76, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antunes SilvaAmateur - 30Сезона 76, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 76, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon DalmasesAmateur - 22Сезона 76, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OteroAmateur - 14Сезона 76, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 35Сезона 76, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichMaster - 2Сезона 76, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe MöllerAmateur - 56Сезона 76, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John CoghillAmateur - 23Сезона 76, Трка 13, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosario MartucciAmateur - 15Сезона 76, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoPro - 17Сезона 76, Трка 13, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Talan RichardsPro - 16Сезона 76, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar GarciaAmateur - 28Сезона 76, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroAmateur - 2Сезона 76, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius AsmontasAmateur - 40Сезона 76, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenAmateur - 61Сезона 76, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro BrigidoPro - 24Сезона 76, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik KissRookie - 146Сезона 76, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaEliteСезона 76, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry KorakasPro - 2Сезона 76, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: