Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Magny Cours (Старт на една трка во Magny Cours од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jeroen MichielAmateur - 23Сезона 86, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 86, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian StanAmateur - 8Сезона 86, Трка 6, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PiresAmateur - 31Сезона 86, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 86, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BlagerAmateur - 6Сезона 86, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 86, Трка 6, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 86, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 86, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erhan ErdikmenPro - 9Сезона 86, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 26Сезона 86, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio PortugaPro - 17Сезона 86, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario BadrovAmateur - 72Сезона 86, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 4Сезона 86, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BurtonAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 86, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 6, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 17Сезона 86, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 69Сезона 86, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 86, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 86, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony RomeroAmateur - 53Сезона 86, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 6, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GarciaPro - 8Сезона 86, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 22Сезона 86, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 86, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 86, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 6, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 86, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 86, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František SedláčekAmateur - 15Сезона 86, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 6, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 86, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzaboRookie - 24Сезона 86, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 86, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 86, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BartkowiakRetiredСезона 86, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto VillaAmateur - 14Сезона 86, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao RodriguesAmateur - 72Сезона 86, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 86, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 86, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone IottiPro - 4Сезона 86, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyubomir KordevPro - 23Сезона 86, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos PintérRookie - 125Сезона 86, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisPro - 2Сезона 86, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 37Сезона 86, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KomoróczyAmateur - 36Сезона 86, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 86, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro DinRetiredСезона 86, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánPro - 9Сезона 86, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo GhirelliRookie - 53Сезона 86, Трка 6, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone DurettoRetiredСезона 86, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 86, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lefteris AggouridakisRookie - 134Сезона 86, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ForgioneRookie - 133Сезона 86, Трка 6, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: