Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Newbie (Заврши една трка во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 4.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 1081 1082 1083 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Colton HartlineRookie - 13Сезона 88, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Birgir NielsenRookie - 136Сезона 88, Трка 16, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SchukinRookie - 39Сезона 88, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacqueline StarRookie - 15Сезона 88, Трка 16, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BassiRookie - 134Сезона 88, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vi JayRookie - 63Сезона 88, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres Felipe Lopez GrisalesRookie - 148Сезона 88, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GariboldiRookie - 25Сезона 88, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo BiancarelliRookie - 113Сезона 88, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio FasolakRookie - 138Сезона 88, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian RoothRookie - 75Сезона 88, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stipe BassaneseRookie - 102Сезона 88, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin HeckmannRookie - 66Сезона 88, Трка 16, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel CaninhasRookie - 102Сезона 88, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola KujacaRookie - 117Сезона 88, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axel MeyerRookie - 116Сезона 88, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damián Ruiz MuttiRookie - 144Сезона 88, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peti SopuchRookie - 22Сезона 88, Трка 15, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uri OsoRookie - 28Сезона 88, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint ÉnekesRookie - 99Сезона 88, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SilvaRookie - 142Сезона 88, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente RochaRookie - 131Сезона 88, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin DeweerRookie - 108Сезона 88, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PerruffelRookie - 91Сезона 88, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redis LeonRookie - 113Сезона 88, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo QuesadaRookie - 89Сезона 88, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef StarýRookie - 58Сезона 88, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš BrázdilRookie - 50Сезона 88, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael RossRookie - 57Сезона 88, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 คน เหงาRookie - 92Сезона 88, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rachit JainRookie - 63Сезона 88, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew HansonRookie - 84Сезона 88, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James JohnRookie - 143Сезона 88, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico AbellaRookie - 11Сезона 88, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MallinsonRookie - 38Сезона 88, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rego ValkonyRookie - 104Сезона 88, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Urho KekkonenRookie - 148Сезона 88, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim BatistaRookie - 80Сезона 88, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tornerro ArthurRookie - 44Сезона 88, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco AndrettaRookie - 107Сезона 88, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruv BrivRookie - 141Сезона 88, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Carlos SantosRookie - 75Сезона 88, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PetkovskiRookie - 46Сезона 88, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James NormanRookie - 102Сезона 88, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian SzabuniaRookie - 30Сезона 88, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam CallaghanRookie - 148Сезона 88, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vh FgRookie - 77Сезона 88, Трка 13, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaskaran BhullarRookie - 3Сезона 88, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BrzoskoRookie - 59Сезона 88, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan RizalesRookie - 3Сезона 88, Трка 12, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RusuRookie - 57Сезона 88, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Arr JuniorRookie - 141Сезона 88, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jammin FestRookie - 12Сезона 88, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Contessa BohRookie - 85Сезона 88, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hambos HambinioRookie - 148Сезона 88, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha WaldRookie - 146Сезона 88, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Вадим ЕщенкоRookie - 39Сезона 88, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joey LongagoRookie - 142Сезона 88, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano RaffaglioRookie - 84Сезона 88, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr PinkasRookie - 25Сезона 88, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos AfonsoRookie - 146Сезона 88, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraRookie - 109Сезона 88, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin CrossRookie - 22Сезона 88, Трка 12, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel TorresRookie - 104Сезона 88, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo BiancarelliRookie - 7Сезона 88, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin CoxRookie - 37Сезона 88, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AgustinRookie - 138Сезона 88, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien ChaillotRookie - 129Сезона 88, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SeegerRookie - 107Сезона 88, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ekrem InanpolatRookie - 135Сезона 88, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd PoórRookie - 112Сезона 88, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Qwerty ZoRookie - 105Сезона 88, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naira CorreiaRookie - 99Сезона 88, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo PedrosaRookie - 91Сезона 88, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin KrasbrickiRookie - 84Сезона 88, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo Jimenez MuciñoRookie - 18Сезона 88, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brady MallenRookie - 124Сезона 88, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianni PompeoRookie - 31Сезона 88, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carsten VejleaaRookie - 66Сезона 88, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troubled SkunkRookie - 22Сезона 88, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Winter MadnessRookie - 86Сезона 88, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle CoopRookie - 24Сезона 88, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BiesheuvelRookie - 73Сезона 88, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jelle HeymanRookie - 51Сезона 88, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter FerreiraRookie - 136Сезона 88, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro RicciRookie - 70Сезона 88, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ifor TwmRookie - 56Сезона 88, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris RuRookie - 126Сезона 88, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerRookie - 132Сезона 88, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martinez MaykoothesRookie - 67Сезона 88, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan LopesRookie - 100Сезона 88, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Antonio Rodrigues De CastroRookie - 25Сезона 88, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rotaru EduardRookie - 139Сезона 88, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James VanlintRookie - 5Сезона 88, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AlvarezRookie - 127Сезона 88, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas SabaliauskasRookie - 129Сезона 88, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raikki DumitruRookie - 143Сезона 88, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy DudnikRookie - 73Сезона 88, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialikisRookie - 40Сезона 88, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SivelliRookie - 16Сезона 88, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 1081 1082 1083 » Брзо оди на страница: