Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Shanghai (Старт на една трка во Shanghai од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.12 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 77 78 79 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miel SoeterbroekEliteСезона 87, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaRookie - 25Сезона 87, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HalagoRookie - 74Сезона 87, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 87, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 81Сезона 87, Трка 16, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 15Сезона 87, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato FerriereRookie - 95Сезона 87, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezPro - 10Сезона 87, Трка 16, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 42Сезона 87, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 34Сезона 87, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas RemeikaRookie - 4Сезона 87, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florea BadanaAmateur - 78Сезона 87, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 87, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 87, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 87, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 87, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerPro - 6Сезона 87, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 87, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco Matteo FerriereAmateur - 34Сезона 87, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 87, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 87, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarquesPro - 4Сезона 87, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiAmateur - 55Сезона 87, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 16, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 34Сезона 87, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BaiaPro - 13Сезона 87, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 87, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 87, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 87, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 87, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 38Сезона 87, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael TalaisysPro - 2Сезона 87, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gersen MoreiraPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 87, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 87, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariAmateur - 12Сезона 87, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoAmateur - 6Сезона 87, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato DellAmateur - 77Сезона 87, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 36Сезона 87, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 87, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto NobrePro - 23Сезона 87, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 77 78 79 » Брзо оди на страница: