Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Montreal (Старт на една трка во Montreal од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 52.88 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 76, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 61Сезона 76, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 76, Трка 10, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 17Сезона 76, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eray AlakeseAmateur - 19Сезона 76, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerPro - 2Сезона 76, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert HusztiAmateur - 52Сезона 76, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SewellRookie - 102Сезона 76, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynAmateur - 78Сезона 76, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 10, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 76Сезона 76, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gelu MenumorutAmateur - 10Сезона 76, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel FreitasRookie - 71Сезона 76, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Earl HopsonAmateur - 36Сезона 76, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaPro - 25Сезона 76, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 8Сезона 76, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintaras SmaidziunasAmateur - 83Сезона 76, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliAmateur - 46Сезона 76, Трка 10, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmallPro - 11Сезона 76, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonPro - 4Сезона 76, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric FrichittavongAmateur - 60Сезона 76, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasPro - 21Сезона 76, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellAmateur - 86Сезона 76, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 10, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisAmateur - 33Сезона 76, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaAmateur - 62Сезона 76, Трка 10, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraPro - 24Сезона 76, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 76, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianAmateur - 30Сезона 76, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 13Сезона 76, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusPro - 25Сезона 76, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoPro - 24Сезона 76, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 9Сезона 76, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivailo GeorgievAmateur - 41Сезона 76, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewerton MonteiroAmateur - 33Сезона 76, Трка 10, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson PinaAmateur - 91Сезона 76, Трка 10, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 18Сезона 76, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerRookie - 94Сезона 76, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiAmateur - 90Сезона 76, Трка 10, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei DarocziPro - 15Сезона 76, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioMaster - 2Сезона 76, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael FreitasAmateur - 43Сезона 76, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienPro - 13Сезона 76, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo LonoceAmateur - 48Сезона 76, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 76, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles TomeiAmateur - 86Сезона 76, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 76, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 13Сезона 76, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 78Сезона 76, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno ToscanoPro - 14Сезона 76, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesPro - 22Сезона 76, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 90Сезона 76, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 53Сезона 76, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonello D`annibalePro - 12Сезона 76, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasMaster - 5Сезона 76, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin WolffPro - 19Сезона 76, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampAmateur - 17Сезона 76, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezAmateur - 75Сезона 76, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 1Сезона 76, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen SperlicPro - 22Сезона 76, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael GenescoPro - 24Сезона 76, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NatsterAmateur - 26Сезона 76, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 16Сезона 76, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antunes SilvaAmateur - 30Сезона 76, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon DalmasesAmateur - 22Сезона 76, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaAmateur - 51Сезона 76, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OteroAmateur - 14Сезона 76, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 35Сезона 76, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 76, Трка 10, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lehir CabralRookie - 64Сезона 76, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléePro - 17Сезона 76, Трка 10, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John CoghillAmateur - 23Сезона 76, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosario MartucciAmateur - 15Сезона 76, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 76, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KuzovMaster - 4Сезона 76, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 11Сезона 76, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry KorakasPro - 2Сезона 76, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoAmateur - 87Сезона 76, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago CorreiaAmateur - 75Сезона 76, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael LabartheAmateur - 63Сезона 76, Трка 10, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioAmateur - 26Сезона 76, Трка 10, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr MareyRookie - 107Сезона 76, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanAmateur - 30Сезона 76, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniPro - 4Сезона 76, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharPro - 12Сезона 76, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul NeuPro - 17Сезона 76, Трка 10, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip GoldbergAmateur - 80Сезона 76, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 35Сезона 76, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethRookie - 114Сезона 76, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 11Сезона 76, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abimael CaetanoRookie - 140Сезона 76, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fermin FontanPro - 6Сезона 76, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco BascoPro - 5Сезона 76, Трка 10, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 10Сезона 76, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin van HülkenburgAmateur - 4Сезона 76, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykPro - 20Сезона 76, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisPro - 4Сезона 76, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Knut GräßerAmateur - 9Сезона 76, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 1Сезона 76, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 52Сезона 76, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: