Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Interlagos (Старт на една трка во Interlagos од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.65 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Harri PakostaPro - 22Сезона 78, Трка 10, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 3Сезона 78, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis HamiltonAmateur - 52Сезона 78, Трка 10, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseAmateur - 78Сезона 78, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanPro - 8Сезона 78, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 21Сезона 78, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 52Сезона 78, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 52Сезона 78, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne LaundonPro - 1Сезона 78, Трка 10, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeEliteСезона 78, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SchumannAmateur - 37Сезона 78, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaRookie - 67Сезона 78, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross MyersAmateur - 73Сезона 78, Трка 10, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RobinRookie - 62Сезона 78, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerPro - 25Сезона 78, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaRookie - 167Сезона 78, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remus MuryAmateur - 89Сезона 78, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas JancaitisRookie - 66Сезона 78, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro RizziRetiredСезона 78, Трка 10, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhalePro - 11Сезона 78, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BarreiroAmateur - 52Сезона 78, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoAmateur - 30Сезона 78, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 37Сезона 78, Трка 10, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ThomsonRetiredСезона 78, Трка 10, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisAmateur - 83Сезона 78, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio GadelhaAmateur - 59Сезона 78, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KożuchowskiAmateur - 24Сезона 78, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierPro - 25Сезона 78, Трка 10, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MalonniPro - 15Сезона 78, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Amor AmievaRookie - 53Сезона 78, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SoaresAmateur - 15Сезона 78, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RadanPro - 14Сезона 78, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro NishihataAmateur - 78Сезона 78, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainEliteСезона 78, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaPro - 25Сезона 78, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KocsiAmateur - 10Сезона 78, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 25Сезона 78, Трка 10, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraPro - 1Сезона 78, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OliverosAmateur - 62Сезона 78, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinAmateur - 47Сезона 78, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthPro - 16Сезона 78, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 16Сезона 78, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gede DonosoRetiredСезона 78, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken TaliRookie - 38Сезона 78, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellPro - 7Сезона 78, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastián AcostaAmateur - 53Сезона 78, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 85Сезона 78, Трка 10, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 78, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel HatháziPro - 3Сезона 78, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkeAmateur - 61Сезона 78, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 52Сезона 78, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip StańczykAmateur - 20Сезона 78, Трка 10, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekanePro - 9Сезона 78, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoPro - 19Сезона 78, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stipe MagdicAmateur - 57Сезона 78, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward ÉnekesRetiredСезона 78, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesRetiredСезона 78, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 75Сезона 78, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aliprando SiraghiAmateur - 53Сезона 78, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio NegriAmateur - 82Сезона 78, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien LaretRetiredСезона 78, Трка 10, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaAmateur - 58Сезона 78, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 17Сезона 78, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 40Сезона 78, Трка 10, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 5Сезона 78, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlin PopovAmateur - 49Сезона 78, Трка 10, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan CsernavaRetiredСезона 78, Трка 10, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chilperico GuerraRookie - 55Сезона 78, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PistoreAmateur - 84Сезона 78, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeAmateur - 72Сезона 78, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LeszczukAmateur - 35Сезона 78, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouAmateur - 64Сезона 78, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaAmateur - 48Сезона 78, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialAmateur - 4Сезона 78, Трка 10, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail KaravaevRookie - 56Сезона 78, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando ContiAmateur - 23Сезона 78, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 78, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaPro - 23Сезона 78, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar PugaRetiredСезона 78, Трка 10, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerRookie - 128Сезона 78, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 6Сезона 78, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediPro - 20Сезона 78, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortPro - 13Сезона 78, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 78, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martim RibeiroRookie - 82Сезона 78, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul GuedesAmateur - 58Сезона 78, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomislav MagdicAmateur - 70Сезона 78, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oluwafemi OshodiAmateur - 62Сезона 78, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GoreAmateur - 17Сезона 78, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Itamar RiveroAmateur - 59Сезона 78, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi SanchezRetiredСезона 78, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 21Сезона 78, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoAmateur - 42Сезона 78, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okwudili EkesiAmateur - 1Сезона 78, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniPro - 12Сезона 78, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 55Сезона 78, Трка 10, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmad AloulouAmateur - 1Сезона 78, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolpho PinheiroRetiredСезона 78, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie AventPro - 20Сезона 78, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: