Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Brasilia (Старт на една трка во Brasilia од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.46 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 77, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo HernánAmateur - 60Сезона 77, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestMaster - 5Сезона 77, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerRookie - 75Сезона 77, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AscencaoRookie - 27Сезона 77, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 77, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BenalcazarAmateur - 26Сезона 77, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonAmateur - 51Сезона 77, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon Feltrin JeremiasPro - 2Сезона 77, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MaciejRookie - 12Сезона 77, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 57Сезона 77, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt VargaPro - 16Сезона 77, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe JäkelAmateur - 76Сезона 77, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 10Сезона 77, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lipták RolandAmateur - 71Сезона 77, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem MarkelovAmateur - 52Сезона 77, Трка 12, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiPro - 25Сезона 77, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietAmateur - 83Сезона 77, Трка 12, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joey ZylaAmateur - 13Сезона 77, Трка 12, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiRookie - 69Сезона 77, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekMaster - 3Сезона 77, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BullAmateur - 4Сезона 77, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MiklovičMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinMaster - 2Сезона 77, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis GelhornAmateur - 86Сезона 77, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekPro - 5Сезона 77, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WysmulskiAmateur - 29Сезона 77, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraAmateur - 58Сезона 77, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrMaster - 1Сезона 77, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián SógorkaAmateur - 83Сезона 77, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael JozsaAmateur - 13Сезона 77, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoAmateur - 34Сезона 77, Трка 12, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GadelhaRookie - 16Сезона 77, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 12, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 19Сезона 77, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adolf ProcházkaAmateur - 73Сезона 77, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres Felipe SanchezRookie - 113Сезона 77, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio RossiAmateur - 57Сезона 77, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovAmateur - 40Сезона 77, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FabianoAmateur - 87Сезона 77, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony GonzalezAmateur - 79Сезона 77, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 103Сезона 77, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén MuñozAmateur - 83Сезона 77, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 16Сезона 77, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 77, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 134Сезона 77, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 12, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiAmateur - 55Сезона 77, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthAmateur - 40Сезона 77, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyAmateur - 30Сезона 77, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HolzerAmateur - 72Сезона 77, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 9Сезона 77, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 15Сезона 77, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglPro - 10Сезона 77, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaPro - 8Сезона 77, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RibasAmateur - 30Сезона 77, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CadenazziRookie - 39Сезона 77, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóAmateur - 36Сезона 77, Трка 12, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil KirkerPro - 22Сезона 77, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 25Сезона 77, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles RitiereMaster - 5Сезона 77, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovAmateur - 61Сезона 77, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 77, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 62Сезона 77, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezRookie - 2Сезона 77, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 12, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MachareteAmateur - 55Сезона 77, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 77, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 20Сезона 77, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 2Сезона 77, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CastilloRookie - 137Сезона 77, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 77, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 77, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 31Сезона 77, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortAmateur - 37Сезона 77, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek RajRookie - 44Сезона 77, Трка 12, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaAmateur - 11Сезона 77, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziAmateur - 7Сезона 77, Трка 12, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedran OrlićAmateur - 32Сезона 77, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraPro - 6Сезона 77, Трка 12, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jochen VandenbroelePro - 6Сезона 77, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan DenkovićPro - 5Сезона 77, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothEliteСезона 77, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago PereiraAmateur - 63Сезона 77, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 4Сезона 77, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao FerreiraPro - 24Сезона 77, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 18Сезона 77, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarno Van AudenhovenPro - 22Сезона 77, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris NemetPro - 11Сезона 77, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom WildPro - 8Сезона 77, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouAmateur - 64Сезона 77, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzPro - 4Сезона 77, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница: