Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Spa (Старт на една трка во Spa од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopeAmateur - 46Сезона 83, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 83, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 35Сезона 83, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 38Сезона 83, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris VasilevskisRetiredСезона 83, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosAmateur - 43Сезона 83, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganAmateur - 18Сезона 83, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 83, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 83, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Master - 3Сезона 83, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zak WeaverRetiredСезона 83, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRetiredСезона 83, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 83, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel DanielRetiredСезона 83, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JuszkiewiczRetiredСезона 83, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 5Сезона 83, Трка 9, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 83, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 83, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciAmateur - 63Сезона 83, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRetiredСезона 83, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MomirskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRookie - 121Сезона 83, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 83, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 3Сезона 83, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 8Сезона 83, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakRetiredСезона 83, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 18Сезона 83, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James LarabyAmateur - 61Сезона 83, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 83, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 83, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan MiteaAmateur - 41Сезона 83, Трка 9, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 54Сезона 83, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 6Сезона 83, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 16Сезона 83, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 83, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 83, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 83, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaAmateur - 13Сезона 83, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 83, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 77Сезона 83, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 83, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giangi MeneghettiRetiredСезона 83, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 83, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 11Сезона 83, Трка 9, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 83, Трка 9, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 21Сезона 83, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 59Сезона 83, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 14Сезона 83, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiRetiredСезона 83, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanRetiredСезона 83, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsRookie - 95Сезона 83, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KilyenRetiredСезона 83, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 1Сезона 83, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 58Сезона 83, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoRetiredСезона 83, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberPro - 25Сезона 83, Трка 9, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 83, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KruebelAmateur - 53Сезона 83, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka RusaAmateur - 47Сезона 83, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 83, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VerolaRetiredСезона 83, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 83, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRetiredСезона 83, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 83, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 38Сезона 83, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 25Сезона 83, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MarinAmateur - 2Сезона 83, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 75Сезона 83, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HosryAmateur - 42Сезона 83, Трка 9, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martim RibeiroRetiredСезона 83, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 83, Трка 9, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 83, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 15Сезона 83, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 83, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 83, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonAmateur - 13Сезона 83, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 83, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 83, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasRookie - 17Сезона 83, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 83, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 9, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt CullenRetiredСезона 83, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 83, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 20Сезона 83, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon VascoRetiredСезона 83, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SingerRetiredСезона 83, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dovile JankauskieneRetiredСезона 83, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pandian GanesanRookie - 71Сезона 83, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница: