Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Zolder (Старт на една трка во Zolder од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.32 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roman IschenkoPro - 16Сезона 81, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RosinaPro - 1Сезона 81, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonffi CsabaRookie - 25Сезона 81, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CostaRetiredСезона 81, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydAmateur - 73Сезона 81, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiMaster - 3Сезона 81, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PooleAmateur - 16Сезона 81, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoPro - 15Сезона 81, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenAmateur - 21Сезона 81, Трка 6, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 62Сезона 81, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TodorovAmateur - 4Сезона 81, Трка 6, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonRookie - 65Сезона 81, Трка 6, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sofia BackollasRookie - 51Сезона 81, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilyes LeventeRookie - 55Сезона 81, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neville TurnbullRookie - 16Сезона 81, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 78Сезона 81, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 17Сезона 81, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinPro - 20Сезона 81, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızAmateur - 9Сезона 81, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew AndersonRookie - 10Сезона 81, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy CulverRookie - 23Сезона 81, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chintaka RajapakseAmateur - 43Сезона 81, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetPro - 4Сезона 81, Трка 6, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraAmateur - 61Сезона 81, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FernandezRookie - 126Сезона 81, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroPro - 13Сезона 81, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 5Сезона 81, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor NajdenovskiAmateur - 79Сезона 81, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroRookie - 40Сезона 81, Трка 6, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide AndreoliPro - 5Сезона 81, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 81, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 17Сезона 81, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 2Сезона 81, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Effendy NorzamanAmateur - 1Сезона 81, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BlahaRookie - 76Сезона 81, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey GillPro - 12Сезона 81, Трка 6, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaAmateur - 61Сезона 81, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas AndriuskasAmateur - 78Сезона 81, Трка 6, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 59Сезона 81, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 11Сезона 81, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirsty RidleyPro - 23Сезона 81, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MartinezPro - 9Сезона 81, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tino MosebachRookie - 97Сезона 81, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 81, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRookie - 44Сезона 81, Трка 6, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiMaster - 2Сезона 81, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradeMaster - 4Сезона 81, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaAmateur - 74Сезона 81, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsAmateur - 54Сезона 81, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig WilsonRookie - 86Сезона 81, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 77Сезона 81, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 10Сезона 81, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 21Сезона 81, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BurtaAmateur - 12Сезона 81, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SeguraRookie - 29Сезона 81, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manolis EmmanouilAmateur - 12Сезона 81, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 81, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 81, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 77Сезона 81, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoAmateur - 80Сезона 81, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edison LeiteRookie - 109Сезона 81, Трка 6, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsRookie - 87Сезона 81, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan EasthamAmateur - 18Сезона 81, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 47Сезона 81, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaRookie - 101Сезона 81, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Antonio CiceroRookie - 68Сезона 81, Трка 6, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsPro - 25Сезона 81, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LoureiroAmateur - 72Сезона 81, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikRookie - 27Сезона 81, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FieldAmateur - 36Сезона 81, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo GregorioRetiredСезона 81, Трка 6, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason GullyRetiredСезона 81, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 81, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BeyerRookie - 130Сезона 81, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cees SmitRookie - 133Сезона 81, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Afonso FreitasAmateur - 47Сезона 81, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander MoonRetiredСезона 81, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus WardAmateur - 36Сезона 81, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShurganovRookie - 67Сезона 81, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianMaster - 2Сезона 81, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 59Сезона 81, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 4Сезона 81, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharRookie - 30Сезона 81, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Soledad SorianoRookie - 29Сезона 81, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 3Сезона 81, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LamponiRookie - 127Сезона 81, Трка 6, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin GarzaRookie - 113Сезона 81, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HallRookie - 125Сезона 81, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina DiettersRetiredСезона 81, Трка 6, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad BošnjakAmateur - 65Сезона 81, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan HemmerRookie - 57Сезона 81, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc SzarkaRookie - 119Сезона 81, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 3Сезона 81, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valnyris TejetPro - 17Сезона 81, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariRookie - 85Сезона 81, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Enrique PalaciosRookie - 53Сезона 81, Трка 6, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo VegaAmateur - 42Сезона 81, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymon GarciaPro - 6Сезона 81, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio QuadraniAmateur - 18Сезона 81, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: