Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Sakhir (Старт на една трка во Sakhir од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Evaldas RuseckasPro - 1Сезона 75, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsRookie - 38Сезона 75, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenPro - 13Сезона 75, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José RochaRetiredСезона 75, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas GiniotisPro - 18Сезона 75, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave GreerAmateur - 88Сезона 75, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof ŁazowskiAmateur - 2Сезона 75, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BrandsonPro - 16Сезона 75, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel GoguPro - 4Сезона 75, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonAmateur - 77Сезона 75, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PineRetiredСезона 75, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay PatelRetiredСезона 75, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruAmateur - 62Сезона 75, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HendersonPro - 5Сезона 75, Трка 3, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 75, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRookie - 63Сезона 75, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen MladenovicAmateur - 55Сезона 75, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 75, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranRookie - 113Сезона 75, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerAmateur - 27Сезона 75, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaAmateur - 52Сезона 75, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SusoRookie - 8Сезона 75, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SłoniewskiAmateur - 3Сезона 75, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksa PetrovskiRookie - 158Сезона 75, Трка 3, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšAmateur - 10Сезона 75, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovAmateur - 62Сезона 75, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz BorawskiRookie - 16Сезона 75, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosPro - 24Сезона 75, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo BorgesRetiredСезона 75, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosRookie - 113Сезона 75, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkAmateur - 42Сезона 75, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 63Сезона 75, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert VarsicRookie - 150Сезона 75, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 15Сезона 75, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehmet SenRookie - 33Сезона 75, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 75, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 85Сезона 75, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 7Сезона 75, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardPro - 23Сезона 75, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PerkowskiAmateur - 44Сезона 75, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel NowackiRookie - 2Сезона 75, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ValerioRetiredСезона 75, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MazzettiAmateur - 13Сезона 75, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HunterAmateur - 90Сезона 75, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirsty RidleyPro - 7Сезона 75, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 20Сезона 75, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichPro - 9Сезона 75, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 75, Трка 3, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaAmateur - 18Сезона 75, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 9Сезона 75, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoAmateur - 72Сезона 75, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro FagundesAmateur - 73Сезона 75, Трка 3, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anmol GillRetiredСезона 75, Трка 3, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PiaRookie - 82Сезона 75, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AlexAmateur - 89Сезона 75, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 75, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 2Сезона 75, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans WurstRookie - 141Сезона 75, Трка 3, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne WomackAmateur - 20Сезона 75, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HenryRookie - 114Сезона 75, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiAmateur - 11Сезона 75, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 33Сезона 75, Трка 3, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos EyaggeloyRetiredСезона 75, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 80Сезона 75, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 75, Трка 3, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisRookie - 125Сезона 75, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre WatanabeAmateur - 22Сезона 75, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 75, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 18Сезона 75, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick RiouRetiredСезона 75, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 1Сезона 75, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NavayAmateur - 74Сезона 75, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav VodenicharskiAmateur - 73Сезона 75, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen BerberovićAmateur - 2Сезона 75, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George VougiouklakisAmateur - 56Сезона 75, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 1Сезона 75, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BáderRookie - 4Сезона 75, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson AnversAmateur - 74Сезона 75, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 58Сезона 75, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AbrahaoRookie - 151Сезона 75, Трка 3, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaPro - 17Сезона 75, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai ShaiRetiredСезона 75, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel UsagreRetiredСезона 75, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla TőthRetiredСезона 75, Трка 3, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reyus MammadliAmateur - 13Сезона 75, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LoroAmateur - 30Сезона 75, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AunkoferAmateur - 78Сезона 75, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićMaster - 5Сезона 75, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AltobelliPro - 14Сезона 75, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LavaredasAmateur - 72Сезона 75, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José GarcíaRetiredСезона 75, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 23Сезона 75, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose UribesAmateur - 52Сезона 75, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky KunnenRetiredСезона 75, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorbyAmateur - 82Сезона 75, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth EkerPro - 10Сезона 75, Трка 3, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio ValdiviaRookie - 148Сезона 75, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BlancoRookie - 95Сезона 75, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward StarkieRetiredСезона 75, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: