Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Oesterreichring (Старт на една трка во Oesterreichring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.19 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo HajkolenecPro - 18Сезона 72, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben RiveroRetiredСезона 72, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicAmateur - 75Сезона 72, Трка 11, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaAmateur - 67Сезона 72, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LisbonisAmateur - 8Сезона 72, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose MorenoRetiredСезона 72, Трка 11, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viesturs PriedeAmateur - 81Сезона 72, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 51Сезона 72, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dewald MulAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao TristaoRookie - 75Сезона 72, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OrtegaRookie - 118Сезона 72, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 11, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin LefereAmateur - 85Сезона 72, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraAmateur - 2Сезона 72, Трка 11, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WiegerRetiredСезона 72, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NavarreteMaster - 2Сезона 72, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosAmateur - 79Сезона 72, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 37Сезона 72, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 21Сезона 72, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 10Сезона 72, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 46Сезона 72, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TackaberryAmateur - 38Сезона 72, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 72, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovPro - 6Сезона 72, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoAmateur - 33Сезона 72, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerPro - 4Сезона 72, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 22Сезона 72, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BevanRetiredСезона 72, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerry ReidAmateur - 90Сезона 72, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 10Сезона 72, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreescu VicentiuAmateur - 56Сезона 72, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresRookie - 79Сезона 72, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 72, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanEliteСезона 72, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 11Сезона 72, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 15Сезона 72, Трка 11, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dubravko CerovskiRetiredСезона 72, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersAmateur - 78Сезона 72, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroRookie - 153Сезона 72, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha MuellerRookie - 95Сезона 72, Трка 11, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dóró GáborAmateur - 74Сезона 72, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 72, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 87Сезона 72, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helio CintraAmateur - 1Сезона 72, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanRetiredСезона 72, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 3Сезона 72, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 11, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 136Сезона 72, Трка 11, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdeno BudayRookie - 161Сезона 72, Трка 11, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AntunesRetiredСезона 72, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 72, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 8Сезона 72, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 71Сезона 72, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresAmateur - 12Сезона 72, Трка 11, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaRookie - 146Сезона 72, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 72, Трка 11, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanAmateur - 62Сезона 72, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosRookie - 109Сезона 72, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangga WiradinataAmateur - 10Сезона 72, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis DiamantidisAmateur - 17Сезона 72, Трка 11, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászRetiredСезона 72, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekMaster - 1Сезона 72, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesPro - 2Сезона 72, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian DumitrescuRookie - 102Сезона 72, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 72, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutRookie - 31Сезона 72, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio Alvarez GutierrezAmateur - 11Сезона 72, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ünal AtasoyPro - 8Сезона 72, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rusu Ciprian-gabrielRetiredСезона 72, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovPro - 20Сезона 72, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellPro - 7Сезона 72, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry GoulinAmateur - 3Сезона 72, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediRookie - 37Сезона 72, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoRookie - 168Сезона 72, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 82Сезона 72, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoRetiredСезона 72, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 47Сезона 72, Трка 11, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BianchiRetiredСезона 72, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziPro - 25Сезона 72, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri LampinenAmateur - 39Сезона 72, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ákos TakácsRetiredСезона 72, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiRetiredСезона 72, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BuitronAmateur - 6Сезона 72, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franjo BebicRetiredСезона 72, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip StańczykPro - 7Сезона 72, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RibasPro - 13Сезона 72, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoRetiredСезона 72, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos AlonsoRetiredСезона 72, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevMaster - 4Сезона 72, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa Onur BalcıAmateur - 23Сезона 72, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: