Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on A1-Ring (Старт на една трка во A1-Ring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.18 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Domantas RasalskisAmateur - 15Сезона 82, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 55Сезона 82, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 82, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 3Сезона 82, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 82, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 82, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 82, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonPro - 15Сезона 82, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Maxime TruchonPro - 6Сезона 82, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoAmateur - 2Сезона 82, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 82, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 78Сезона 82, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 82, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 82, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 130Сезона 82, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierPro - 5Сезона 82, Трка 11, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 82, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozAmateur - 78Сезона 82, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannRetiredСезона 82, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 82, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi RajalaAmateur - 79Сезона 82, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygintas SauliusRetiredСезона 82, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltRookie - 8Сезона 82, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SchumacherRetiredСезона 82, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 82, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robi GragerRookie - 99Сезона 82, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian MelintePro - 5Сезона 82, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witek DzidAmateur - 19Сезона 82, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ŠtajdoharRetiredСезона 82, Трка 11, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroAmateur - 67Сезона 82, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraAmateur - 20Сезона 82, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyRookie - 23Сезона 82, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar ValkarevAmateur - 5Сезона 82, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej SochaRetiredСезона 82, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 82, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 82, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 14Сезона 82, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KałużaRetiredСезона 82, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 82, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 82, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 54Сезона 82, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikAmateur - 37Сезона 82, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard BychkovPro - 4Сезона 82, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirRookie - 127Сезона 82, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiPro - 14Сезона 82, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 82, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter PropsztRetiredСезона 82, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakPro - 2Сезона 82, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroným UhlířAmateur - 16Сезона 82, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 82, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste LiRetiredСезона 82, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 82, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaPro - 11Сезона 82, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 82, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyuriczaAmateur - 79Сезона 82, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 30Сезона 82, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 82, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco UribeAmateur - 78Сезона 82, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzaboRookie - 24Сезона 82, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 82, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRetiredСезона 82, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 82, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon IvanovRookie - 87Сезона 82, Трка 11, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 82, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajRetiredСезона 82, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loius MandrinAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 82, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marson AlbaniAmateur - 16Сезона 82, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 82, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub LenarRookie - 140Сезона 82, Трка 11, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloRetiredСезона 82, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 82, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 82, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucianoAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micael VinhasRookie - 27Сезона 82, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 82, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 2Сезона 82, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MarfilRetiredСезона 82, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 10Сезона 82, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziRookie - 72Сезона 82, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 82, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech WoźniakRetiredСезона 82, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRetiredСезона 82, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florent RocheRetiredСезона 82, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos MarkovicRetiredСезона 82, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre PollonRookie - 67Сезона 82, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 82, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor BravoRetiredСезона 82, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel StackAmateur - 31Сезона 82, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl LelouAmateur - 44Сезона 82, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca NanniAmateur - 63Сезона 82, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 11Сезона 82, Трка 11, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: