Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Melbourne (Старт на една трка во Melbourne од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 75, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 75, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CriadoAmateur - 19Сезона 75, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerAmateur - 45Сезона 75, Трка 1, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 17Сезона 75, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 67Сезона 75, Трка 1, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas GiniotisAmateur - 13Сезона 75, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerAmateur - 72Сезона 75, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonRookie - 53Сезона 75, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 37Сезона 75, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawAmateur - 48Сезона 75, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HendersonAmateur - 26Сезона 75, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozRookie - 142Сезона 75, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 10Сезона 75, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisMaster - 5Сезона 75, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedat TumurRookie - 145Сезона 75, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerRookie - 74Сезона 75, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SusoRookie - 20Сезона 75, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George PetuAmateur - 30Сезона 75, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaAmateur - 35Сезона 75, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ChilimoniukRookie - 137Сезона 75, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun BealesRookie - 49Сезона 75, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRookie - 97Сезона 75, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerRookie - 114Сезона 75, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boban VukcevicRookie - 46Сезона 75, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 140Сезона 75, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor PetrovichRookie - 93Сезона 75, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny MorenoPro - 4Сезона 75, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirchner BalázsRookie - 87Сезона 75, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisRookie - 125Сезона 75, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas MierauRookie - 102Сезона 75, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan YelpoAmateur - 38Сезона 75, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkowronekRookie - 169Сезона 75, Трка 1, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BorchardtPro - 24Сезона 75, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorPro - 8Сезона 75, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel NowackiRookie - 28Сезона 75, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 7Сезона 75, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 75, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerRookie - 158Сезона 75, Трка 1, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesAmateur - 55Сезона 75, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Septian MaulanaAmateur - 61Сезона 75, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 79Сезона 75, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóAmateur - 54Сезона 75, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichAmateur - 34Сезона 75, Трка 1, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willem PageAmateur - 5Сезона 75, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakRookie - 78Сезона 75, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael LegrandAmateur - 47Сезона 75, Трка 1, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoRookie - 106Сезона 75, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BillRookie - 62Сезона 75, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GervasiRookie - 39Сезона 75, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael VinziaRookie - 69Сезона 75, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František MarekRookie - 68Сезона 75, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo SoffliRookie - 103Сезона 75, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyRookie - 61Сезона 75, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo AlfanoRookie - 76Сезона 75, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian MagiolloRookie - 70Сезона 75, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoRookie - 129Сезона 75, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas DuleviciusRookie - 72Сезона 75, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne WomackRookie - 56Сезона 75, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasAmateur - 65Сезона 75, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ZonsAmateur - 31Сезона 75, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiAmateur - 84Сезона 75, Трка 1, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaAmateur - 90Сезона 75, Трка 1, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesRookie - 63Сезона 75, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 75, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban RodriguezRookie - 101Сезона 75, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 86Сезона 75, Трка 1, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyRookie - 66Сезона 75, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György ÁgostonRookie - 10Сезона 75, Трка 1, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András AgócsRookie - 57Сезона 75, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiAmateur - 20Сезона 75, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allysson AlmeidaRookie - 43Сезона 75, Трка 1, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoAmateur - 28Сезона 75, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andri KachmarskiRookie - 111Сезона 75, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikes LampRookie - 108Сезона 75, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezRookie - 161Сезона 75, Трка 1, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriPro - 10Сезона 75, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris SandonRookie - 9Сезона 75, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo TraversoRookie - 21Сезона 75, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jmarcos SoaresRookie - 154Сезона 75, Трка 1, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen BerberovićRookie - 89Сезона 75, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz PolicjantRookie - 29Сезона 75, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan Hoffmann ArvidssonRookie - 64Сезона 75, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NovaesAmateur - 43Сезона 75, Трка 1, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovRookie - 133Сезона 75, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HintonRookie - 11Сезона 75, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla TőthRookie - 157Сезона 75, Трка 1, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasAmateur - 87Сезона 75, Трка 1, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan PessanhaRookie - 83Сезона 75, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelRookie - 8Сезона 75, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiAmateur - 3Сезона 75, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesAmateur - 52Сезона 75, Трка 1, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloRookie - 84Сезона 75, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej PartlRookie - 44Сезона 75, Трка 1, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoRookie - 4Сезона 75, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićPro - 11Сезона 75, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RaposoRookie - 124Сезона 75, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AltobelliAmateur - 71Сезона 75, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LavaredasRookie - 59Сезона 75, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudolf RamorRookie - 54Сезона 75, Трка 1, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница: