Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie newbie (Заврши една трка во Руки група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 4.05 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 1071 1072 1073 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jack FordRookie - 130Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles HetheringtonRookie - 106Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikkel NielsenRookie - 86Сезона 88, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SebastiaoRookie - 35Сезона 88, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew NaylorRookie - 85Сезона 88, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dumitru BerihoiRookie - 148Сезона 88, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas OrdavičiusRookie - 119Сезона 88, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PointbeardRookie - 59Сезона 88, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao GoncalvesRookie - 120Сезона 88, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SimãoRookie - 106Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 April MackenzieRookie - 79Сезона 88, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo Jimenez MuciñoRookie - 95Сезона 88, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniket NemadeRookie - 110Сезона 88, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MiguelRookie - 48Сезона 88, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FernandezRookie - 109Сезона 88, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PascarelliRookie - 49Сезона 88, Трка 3, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Édi LubranoRookie - 44Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ebaked PotatoRookie - 146Сезона 88, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo Nuno Jorge PedroRookie - 22Сезона 88, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamma SoutheeRookie - 27Сезона 88, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico TheilerRookie - 137Сезона 88, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cody DunsmuireRookie - 14Сезона 88, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MoirRookie - 138Сезона 88, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan RileyRookie - 123Сезона 88, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De LanyRookie - 137Сезона 88, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry RobinsonRookie - 44Сезона 88, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry HdRookie - 58Сезона 88, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave PigottRookie - 142Сезона 88, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James Lee-daviesRookie - 35Сезона 88, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WareingRookie - 112Сезона 88, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo JimenezRookie - 91Сезона 88, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali NarRookie - 121Сезона 88, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ReynoldsRookie - 146Сезона 88, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol RoloffRookie - 149Сезона 88, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BianchiRookie - 120Сезона 88, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GonzálezRookie - 112Сезона 88, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steep BroncoRookie - 111Сезона 88, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis LetendreRookie - 123Сезона 88, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willem GrantRookie - 99Сезона 88, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dutch BengalsfanRookie - 72Сезона 88, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindia InasaridzeRookie - 134Сезона 88, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MapleRookie - 22Сезона 88, Трка 1, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bloco AltoRookie - 21Сезона 88, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ishan NandanwarRookie - 8Сезона 88, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 88, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ortega MelilloRookie - 47Сезона 88, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veno DemoRookie - 18Сезона 88, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo MottaRookie - 9Сезона 88, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor OtisRookie - 31Сезона 88, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Entrenando TeamRookie - 88Сезона 88, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CabrilloRookie - 120Сезона 88, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnni DalfRookie - 85Сезона 88, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helder GuimarãesRookie - 78Сезона 88, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antony Da SilvaRookie - 62Сезона 88, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter KlunderRookie - 147Сезона 88, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel-angelo OjadiRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerraoRookie - 101Сезона 88, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo FreireRookie - 137Сезона 88, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron JulesRookie - 78Сезона 88, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson Von Der BreljeRookie - 145Сезона 88, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusRookie - 138Сезона 88, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroRookie - 16Сезона 88, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda Dicundo HabeggerRookie - 121Сезона 88, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley ObieroRookie - 142Сезона 88, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MilesRookie - 147Сезона 88, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio HenriqueRookie - 139Сезона 88, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radzio NikRookie - 39Сезона 88, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke BrennanRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kari LaamaRookie - 143Сезона 88, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluigi Estate MoriRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej KowalewskiRookie - 147Сезона 88, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris KingRookie - 48Сезона 88, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad HallRookie - 90Сезона 88, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul HünermundRookie - 62Сезона 88, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn OliverRookie - 67Сезона 88, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar HernándezRookie - 145Сезона 88, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor FüstösRookie - 148Сезона 88, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor OliveiraRookie - 136Сезона 88, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeorge GpRookie - 38Сезона 88, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroRookie - 48Сезона 88, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian TischlerRookie - 141Сезона 88, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace LobãoRookie - 55Сезона 88, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KoutsourisRookie - 111Сезона 88, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KardasRookie - 109Сезона 88, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka HrvojeRookie - 128Сезона 88, Трка 1, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier VidalRookie - 17Сезона 88, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika LuśniaRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 88, Трка 1, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 88, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Undras NeaguRookie - 71Сезона 87, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob RayRookie - 119Сезона 87, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PunturoRookie - 9Сезона 87, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MarkinRookie - 116Сезона 87, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrade HallRookie - 89Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 1071 1072 1073 » Брзо оди на страница: