Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Adelaide (Старт на една трка во Adelaide од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfAmateur - 71Сезона 84, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 84, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRetiredСезона 84, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CostaAmateur - 78Сезона 84, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard GarczykRookie - 21Сезона 84, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 84, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni SillanpääAmateur - 12Сезона 84, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil LiszkaRetiredСезона 84, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreRetiredСезона 84, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 84, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasAmateur - 26Сезона 84, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 84, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 4Сезона 84, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua MollotRetiredСезона 84, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovRookie - 105Сезона 84, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 84, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 43Сезона 84, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio PetrisRookie - 19Сезона 84, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HalfordAmateur - 39Сезона 84, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BradyRetiredСезона 84, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoAmateur - 24Сезона 84, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 84, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus SiiderRookie - 111Сезона 84, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 84, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 84, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar Rincón FernándezRetiredСезона 84, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WójciakRookie - 124Сезона 84, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CerbaroAmateur - 70Сезона 84, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekRookie - 19Сезона 84, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 84, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 4Сезона 84, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodAmateur - 21Сезона 84, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 84, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 84, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MayerRetiredСезона 84, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edd PottsRetiredСезона 84, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 31Сезона 84, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 84, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giangi MeneghettiRetiredСезона 84, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoRetiredСезона 84, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaRookie - 60Сезона 84, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 84, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 84, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr OuředníkRookie - 85Сезона 84, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 1Сезона 84, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BusatoRetiredСезона 84, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FirenzeRetiredСезона 84, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraAmateur - 36Сезона 84, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter KissAmateur - 30Сезона 84, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 25Сезона 84, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pesti ZoltánRookie - 132Сезона 84, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PrietoRookie - 42Сезона 84, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 6Сезона 84, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 84, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MyRetiredСезона 84, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BarbosaAmateur - 16Сезона 84, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael PignateRetiredСезона 84, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rones GrasselliRookie - 34Сезона 84, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 84, Трка 2, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrRetiredСезона 84, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezAmateur - 62Сезона 84, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristofor StoyanovRookie - 70Сезона 84, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaRetiredСезона 84, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 84, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián BaranyákRookie - 6Сезона 84, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 84, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRetiredСезона 84, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 84, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuRookie - 48Сезона 84, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KuzovAmateur - 3Сезона 84, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel JugaruRetiredСезона 84, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 14Сезона 84, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Leon SanchezRookie - 135Сезона 84, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 84, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliRookie - 61Сезона 84, Трка 2, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 84, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 84, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraAmateur - 9Сезона 84, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson Zemella CaldoRetiredСезона 84, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CentellesRookie - 40Сезона 84, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark StewartRookie - 131Сезона 84, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 84, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 47Сезона 84, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre SuzenAmateur - 61Сезона 84, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 84, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl MainardiRookie - 76Сезона 84, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 84, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannPro - 14Сезона 84, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérMaster - 3Сезона 84, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Soledad SorianoRetiredСезона 84, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: