Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Buenos Aires (Старт на една трка во Buenos Aires од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.65 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Szczepan RejmanAmateur - 17Сезона 77, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime GomezAmateur - 50Сезона 77, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonAmateur - 51Сезона 77, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiPro - 9Сезона 77, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony OliverPro - 14Сезона 77, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BernatAmateur - 27Сезона 77, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 10Сезона 77, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem MarkelovAmateur - 52Сезона 77, Трка 16, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistPro - 2Сезона 77, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoAmateur - 21Сезона 77, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio HenriquezAmateur - 33Сезона 77, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaPro - 3Сезона 77, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteAmateur - 80Сезона 77, Трка 16, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 1Сезона 77, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesAmateur - 32Сезона 77, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszRookie - 36Сезона 77, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WysmulskiAmateur - 29Сезона 77, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraAmateur - 58Сезона 77, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru DiaconuPro - 10Сезона 77, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 79Сезона 77, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srebrenko KrezovicAmateur - 33Сезона 77, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indrek NuutRookie - 118Сезона 77, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan FukePro - 9Сезона 77, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joro GilunaRookie - 97Сезона 77, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 1Сезона 77, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 47Сезона 77, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sava IvanovRookie - 42Сезона 77, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SorokinAmateur - 68Сезона 77, Трка 16, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 77, Трка 16, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 16, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen BosićAmateur - 85Сезона 77, Трка 16, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 77, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GuerraRookie - 20Сезона 77, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 15Сезона 77, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristo KuusküllRookie - 31Сезона 77, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek BanasiakAmateur - 4Сезона 77, Трка 16, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maicon FierzAmateur - 36Сезона 77, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovPro - 22Сезона 77, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławomir DudzinskiPro - 15Сезона 77, Трка 16, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovAmateur - 40Сезона 77, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcPro - 9Сезона 77, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca CalzettaAmateur - 26Сезона 77, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikAmateur - 84Сезона 77, Трка 16, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony GonzalezAmateur - 79Сезона 77, Трка 16, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya NazarovRookie - 132Сезона 77, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre KarakayaAmateur - 17Сезона 77, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 46Сезона 77, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiPro - 5Сезона 77, Трка 16, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo SantosPro - 20Сезона 77, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 77, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 134Сезона 77, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaPro - 25Сезона 77, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóPro - 7Сезона 77, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 16, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiAmateur - 55Сезона 77, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien DuranvilleAmateur - 47Сезона 77, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 5Сезона 77, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István CsorbaPro - 13Сезона 77, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HolzerAmateur - 72Сезона 77, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 21Сезона 77, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CortePro - 18Сезона 77, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 15Сезона 77, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 77, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 25Сезона 77, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 19Сезона 77, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasAmateur - 29Сезона 77, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekPro - 25Сезона 77, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 77, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 1Сезона 77, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ShollaRookie - 32Сезона 77, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick AckermanPro - 3Сезона 77, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 9Сезона 77, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 17Сезона 77, Трка 16, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoMaster - 1Сезона 77, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 77, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 16, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aristodemo CecereAmateur - 39Сезона 77, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian DodanAmateur - 30Сезона 77, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Camilo CortesAmateur - 6Сезона 77, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 2Сезона 77, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 77, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoPro - 12Сезона 77, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 77, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio Della ChianaPro - 15Сезона 77, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FerraroPro - 21Сезона 77, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MachadoRookie - 24Сезона 77, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RomanRookie - 121Сезона 77, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 13Сезона 77, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens HermannsAmateur - 65Сезона 77, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek RajRookie - 44Сезона 77, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LopesPro - 13Сезона 77, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraPro - 6Сезона 77, Трка 16, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryAmateur - 16Сезона 77, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GoreRookie - 116Сезона 77, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico ChiariziaAmateur - 20Сезона 77, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: