Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Laguna Seca (Направи најбрзи круг во групата во Laguna Seca круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.94 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain BlardRookie - 143Сезона 88, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Autumn LeighRookie - 82Сезона 88, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannAmateur - 49Сезона 88, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas GiannakRookie - 138Сезона 88, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRookie - 56Сезона 88, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio HenriqueRookie - 139Сезона 88, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoRookie - 27Сезона 88, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 88, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BakóRookie - 123Сезона 88, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BarbosaRookie - 105Сезона 88, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragoș Alexandru GrigoreRookie - 66Сезона 88, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keiber OjedaRookie - 50Сезона 88, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MaslinAmateur - 67Сезона 88, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslaw TalaskaRookie - 131Сезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BelyRookie - 124Сезона 88, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisRookie - 89Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariel FernandezAmateur - 20Сезона 88, Трка 3, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman AlatyrtsevAmateur - 59Сезона 88, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmar RauRookie - 107Сезона 88, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter KovácsRookie - 32Сезона 88, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otakar StepanekRookie - 60Сезона 88, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 88, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio PortugaPro - 17Сезона 88, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 88, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KowalskiRookie - 113Сезона 88, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheRookie - 22Сезона 88, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 90Сезона 88, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 88, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasaliRookie - 59Сезона 88, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 88, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 88, Трка 3, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Celso ZambelRookie - 95Сезона 88, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 88, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 88, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 88, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 88, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 88, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 88, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo Jimenez MuciñoRookie - 87Сезона 88, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 88, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis CalderónRookie - 13Сезона 88, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelvin ChowRookie - 120Сезона 88, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jānis JansonsRookie - 80Сезона 88, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 88, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 88, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 88, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 88, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ReziAmateur - 66Сезона 88, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi LuccariniRookie - 101Сезона 88, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 88, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AnderssonRookie - 97Сезона 88, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 88, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StrizhkovRookie - 110Сезона 88, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 88, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 88, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 88, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KerperRookie - 8Сезона 88, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 88, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 88, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos FotiadisRookie - 55Сезона 88, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina AguileraRookie - 108Сезона 88, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 88, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoRookie - 30Сезона 88, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 88, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimas SrubsaRookie - 10Сезона 88, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasRookie - 47Сезона 88, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 77Сезона 88, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bianc BarretoAmateur - 10Сезона 88, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KerezsiAmateur - 25Сезона 88, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul MorenoRookie - 73Сезона 88, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 88, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiAmateur - 63Сезона 88, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano BersanoRookie - 70Сезона 88, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница: