Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Indianapolis (Направи најбрзи круг во групата во Indianapolis круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Silvania Do VallePro - 23Сезона 97, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CaselliAmateur - 45Сезона 97, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beit PlayRetiredСезона 97, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 25Сезона 97, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne GöösAmateur - 43Сезона 97, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KoshelevRookie - 110Сезона 97, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian SchwarzRookie - 106Сезона 97, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno RinaldelliAmateur - 72Сезона 97, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FloresAmateur - 22Сезона 97, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan GuilhermeRetiredСезона 97, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RaAmateur - 16Сезона 97, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 69Сезона 97, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 114Сезона 97, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GuadeloupeAmateur - 15Сезона 97, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkerAmateur - 57Сезона 97, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám KissRookie - 150Сезона 97, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 27Сезона 97, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 11Сезона 97, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István NémethRookie - 45Сезона 97, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel GreenPro - 4Сезона 97, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PivaAmateur - 65Сезона 97, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SusacRetiredСезона 97, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriPro - 11Сезона 97, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MoroPro - 11Сезона 97, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley WazyxRookie - 39Сезона 97, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian CozzoAmateur - 20Сезона 97, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosPro - 11Сезона 97, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiğit AkbulakRookie - 96Сезона 97, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iwan GerbesRookie - 107Сезона 97, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olavo Henrique MousquerRookie - 4Сезона 97, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MenzeAmateur - 61Сезона 97, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane CollasAmateur - 12Сезона 97, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas KälinAmateur - 46Сезона 97, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dian DimitrovAmateur - 36Сезона 97, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas MurauskasAmateur - 9Сезона 97, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel MigcomandAmateur - 58Сезона 97, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego SantosAmateur - 29Сезона 97, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loan JouffroyRetiredСезона 97, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GreenAmateur - 70Сезона 97, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 František DolejšAmateur - 29Сезона 97, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 29Сезона 97, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin BournePro - 11Сезона 97, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin DeckertRookie - 146Сезона 97, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliPro - 1Сезона 97, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni GanciAmateur - 69Сезона 97, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MonteiroRookie - 108Сезона 97, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentinas SuminasPro - 16Сезона 97, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerAmateur - 79Сезона 97, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovEliteСезона 97, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gleison SilvaAmateur - 19Сезона 97, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 37Сезона 97, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel FacundoRookie - 104Сезона 97, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicMaster - 5Сезона 97, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc SzarkaPro - 10Сезона 97, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelAmateur - 35Сезона 97, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Motlogelwa MotshidisiRetiredСезона 97, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel MarsilettiRetiredСезона 97, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul NorrisAmateur - 71Сезона 97, Трка 10, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emir PcRookie - 47Сезона 97, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 97, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 13Сезона 97, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego DurantiniAmateur - 26Сезона 97, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato Batoni NetoPro - 8Сезона 97, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 57Сезона 97, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 8Сезона 97, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesAmateur - 44Сезона 97, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bauer ZoltánPro - 1Сезона 97, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PatocchiAmateur - 9Сезона 97, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonMaster - 4Сезона 97, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusMaster - 2Сезона 97, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph StalinRetiredСезона 97, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans LundbergRookie - 111Сезона 97, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick DaviesRookie - 37Сезона 97, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 22Сезона 97, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr PonomarenkoRetiredСезона 97, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart Van GestelRetiredСезона 97, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 2Сезона 97, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark BenningRookie - 8Сезона 97, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 30Сезона 97, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lan DutchAmateur - 21Сезона 97, Трка 10, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark SchroederAmateur - 73Сезона 97, Трка 10, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam ArnupRetiredСезона 97, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MangoniAmateur - 58Сезона 97, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovAmateur - 41Сезона 97, Трка 10, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans HaagsmaRetiredСезона 97, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HartterAmateur - 30Сезона 97, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HallPro - 3Сезона 97, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván RodríguezAmateur - 75Сезона 97, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhonathan GonzalesAmateur - 48Сезона 97, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoMaster - 1Сезона 97, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielPro - 25Сезона 97, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sodim UnnisAmateur - 78Сезона 97, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manu HernandezAmateur - 6Сезона 97, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jac WildRookie - 105Сезона 97, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geeovani RossiRookie - 21Сезона 97, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uday KashyapAmateur - 61Сезона 97, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AguiarPro - 4Сезона 97, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 51Сезона 97, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil TiptonAmateur - 44Сезона 97, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav ZashevRookie - 29Сезона 97, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: