Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Brands Hatch (Направи најбрзи круг во групата во Brands Hatch круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 62.54 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Goran VukovicAmateur - 71Сезона 86, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérMaster - 3Сезона 86, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rugare ChiroveRookie - 144Сезона 86, Трка 8, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 86, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cuana DonRookie - 70Сезона 86, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MichelinRetiredСезона 86, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 86, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiPro - 6Сезона 86, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-michel GérardRetiredСезона 86, Трка 8, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 86, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele SucciRetiredСезона 86, Трка 8, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 86, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 86, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 86, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 86, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 86, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 38Сезона 86, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo Cabral De AngelisAmateur - 78Сезона 86, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo RoccaRookie - 114Сезона 86, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BerbeciaRookie - 64Сезона 86, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoPro - 16Сезона 86, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 86, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 86, Трка 8, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioAmateur - 21Сезона 86, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GarciaAmateur - 33Сезона 86, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolo DiazAmateur - 70Сезона 86, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remington SennaRetiredСезона 86, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 21Сезона 86, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıAmateur - 34Сезона 86, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 86, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juste LeblancAmateur - 17Сезона 86, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoPro - 14Сезона 86, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HoldenAmateur - 2Сезона 86, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 86, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 86, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart EllawayRookie - 21Сезона 86, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo SaccoRookie - 57Сезона 86, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 86, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian RadutaAmateur - 21Сезона 86, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 86, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 86, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 86, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 86, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffery GerritsenRetiredСезона 86, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 86, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 9Сезона 86, Трка 8, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoPro - 15Сезона 86, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MasciaAmateur - 27Сезона 86, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 86, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miodrag TomasevicPro - 5Сезона 86, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KearneyPro - 13Сезона 86, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LabušRetiredСезона 86, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 86, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CorreiaAmateur - 19Сезона 86, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takács BálintAmateur - 9Сезона 86, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique Tavares RochaAmateur - 19Сезона 86, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ReziAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius KarpaviciusRetiredСезона 86, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olavo MousquerRookie - 4Сезона 86, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BeckerAmateur - 25Сезона 86, Трка 8, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRookie - 21Сезона 86, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница: