Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Silverstone (Направи најбрзи круг во групата во Silverstone круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.65 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pasquale AmitranoRookie - 61Сезона 77, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyRookie - 116Сезона 77, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus AguileraRookie - 157Сезона 77, Трка 1, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 77, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz DubisAmateur - 63Сезона 77, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosAmateur - 34Сезона 77, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GuimaraesAmateur - 58Сезона 77, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BeckerAmateur - 36Сезона 77, Трка 1, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DeslignesAmateur - 17Сезона 77, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 42Сезона 77, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas JanciukasRookie - 150Сезона 77, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazPro - 18Сезона 77, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 68Сезона 77, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 1, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimantas ŠilvaAmateur - 43Сезона 77, Трка 1, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila-Gyula VaradyPro - 12Сезона 77, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz NatanAmateur - 65Сезона 77, Трка 1, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 78Сезона 77, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeusz JaroszRookie - 14Сезона 77, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 5Сезона 77, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo LeitãoAmateur - 6Сезона 77, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 73Сезона 77, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandra SilvaPro - 7Сезона 77, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paola BelloccoAmateur - 32Сезона 77, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio BaxsRookie - 105Сезона 77, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóAmateur - 36Сезона 77, Трка 1, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej HložekRookie - 107Сезона 77, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 77, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien GastaudAmateur - 24Сезона 77, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 2Сезона 77, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico TessariRookie - 100Сезона 77, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kael VarelaRookie - 95Сезона 77, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FalangaAmateur - 25Сезона 77, Трка 1, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs MuravkaPro - 24Сезона 77, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence GulácsiRookie - 142Сезона 77, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Di PietroPro - 14Сезона 77, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abel BelRetiredСезона 77, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 77, Трка 1, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelika ZanderRookie - 117Сезона 77, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele FuscaRookie - 133Сезона 77, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniPro - 11Сезона 77, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus SanzAmateur - 65Сезона 77, Трка 1, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SteerRookie - 44Сезона 77, Трка 1, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter NagyRookie - 82Сезона 77, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 77, Трка 1, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseAmateur - 17Сезона 77, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko PaukkuAmateur - 25Сезона 77, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoAmateur - 7Сезона 77, Трка 1, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jože ŠeligoRookie - 18Сезона 77, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Сергей КаменевRookie - 134Сезона 77, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tana PrusovaRookie - 62Сезона 77, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckRookie - 20Сезона 77, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MalvidoRookie - 97Сезона 77, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heri GièresAmateur - 49Сезона 77, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante MedicRetiredСезона 77, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian WaldherrAmateur - 48Сезона 77, Трка 1, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JuszczakAmateur - 71Сезона 77, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 79Сезона 77, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno FreitasRookie - 128Сезона 77, Трка 1, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BallRookie - 132Сезона 77, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SmirnovRetiredСезона 77, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto OmizzoloAmateur - 62Сезона 77, Трка 1, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozip ZorglubRookie - 144Сезона 77, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FaviAmateur - 77Сезона 77, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel NetoAmateur - 2Сезона 77, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 58Сезона 77, Трка 1, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahsan ShahbazAmateur - 85Сезона 77, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 79Сезона 77, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaAmateur - 79Сезона 77, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightAmateur - 76Сезона 77, Трка 1, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan JevremovicAmateur - 61Сезона 77, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan BorroAmateur - 26Сезона 77, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anna NagyRookie - 118Сезона 77, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteRookie - 139Сезона 77, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiPro - 25Сезона 77, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susanne SteinmetzAmateur - 9Сезона 77, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen NielsenAmateur - 21Сезона 77, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenin ChariAmateur - 10Сезона 77, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 7Сезона 77, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulAmateur - 83Сезона 77, Трка 1, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner LopesAmateur - 13Сезона 77, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián SógorkaAmateur - 83Сезона 77, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerMaster - 1Сезона 77, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VillalbaRookie - 90Сезона 77, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivelin YordanovAmateur - 14Сезона 77, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 146Сезона 77, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 122Сезона 77, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael Andre Da RochaAmateur - 66Сезона 77, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad BošnjakAmateur - 60Сезона 77, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard NarramoreAmateur - 19Сезона 77, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep SaumellAmateur - 9Сезона 77, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 18Сезона 77, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 11Сезона 77, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KahanecRookie - 95Сезона 77, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiPro - 16Сезона 77, Трка 1, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraAmateur - 64Сезона 77, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MurabitoPro - 6Сезона 77, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WasiakPro - 3Сезона 77, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: