Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Istanbul (Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas VésperRookie - 128Сезона 87, Трка 14, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanRookie - 138Сезона 87, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRookie - 111Сезона 87, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik TóthPro - 18Сезона 87, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 79Сезона 87, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 87, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak AlaydınRookie - 143Сезона 87, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 87, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 87, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchmidtAmateur - 73Сезона 87, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario KawahalaRookie - 7Сезона 87, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin UtzuAmateur - 66Сезона 87, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PinheiroAmateur - 75Сезона 87, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 87, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 87, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GaldinoRookie - 88Сезона 87, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago MendicciniRookie - 14Сезона 87, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasRookie - 17Сезона 87, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iacovos PapanikolaouRookie - 64Сезона 87, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 87, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 87, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CasadoRookie - 46Сезона 87, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 45Сезона 87, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 87, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 56Сезона 87, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ward DegelderAmateur - 76Сезона 87, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 87, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 4Сезона 87, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio NegriAmateur - 12Сезона 87, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso MorgantiAmateur - 16Сезона 87, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad TersenovAmateur - 68Сезона 87, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 87, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin FrankenAmateur - 30Сезона 87, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 87, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 87, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PalaciosAmateur - 13Сезона 87, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelPro - 25Сезона 87, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 87, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 87, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonPro - 12Сезона 87, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 14, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatolij PaskoPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nunzio CercielloAmateur - 28Сезона 87, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 87, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De BeusRookie - 41Сезона 87, Трка 14, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel HudsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KlocklerRookie - 68Сезона 87, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Los ReyesPro - 7Сезона 87, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KollarPro - 25Сезона 87, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melquíades Mano Dos SantosAmateur - 71Сезона 87, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 87, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di CandiaAmateur - 11Сезона 87, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 2Сезона 87, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzPro - 10Сезона 87, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stathis TelonisAmateur - 78Сезона 87, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel GomesPro - 24Сезона 87, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: