Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Anderstorp (Направи најбрзи круг во групата во Anderstorp круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.54 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 85, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 85, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 110Сезона 85, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 85, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaAmateur - 13Сезона 85, Трка 15, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiAmateur - 63Сезона 85, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 85, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinPro - 6Сезона 85, Трка 15, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl HandleyRetiredСезона 85, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerAmateur - 38Сезона 85, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ŜerbakovRookie - 99Сезона 85, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 85, Трка 15, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LuthonAmateur - 35Сезона 85, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brenda IraolaAmateur - 16Сезона 85, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 85, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 85, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 85, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CidlinaRookie - 80Сезона 85, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 51Сезона 85, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea LongobardiRookie - 33Сезона 85, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 85, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 15, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRookie - 5Сезона 85, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonino TrefilettiAmateur - 15Сезона 85, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 85, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PasquiniPro - 16Сезона 85, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 85, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CardosoAmateur - 61Сезона 85, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihkel EinasteAmateur - 72Сезона 85, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 85, Трка 15, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 85, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 85, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 55Сезона 85, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 85, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LanyiAmateur - 42Сезона 85, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 85, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 85, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 85, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 85, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano MoraisRookie - 28Сезона 85, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 85, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 85, Трка 15, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 85, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus ButenkaRetiredСезона 85, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioPro - 15Сезона 85, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko BencAmateur - 57Сезона 85, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 85, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 85, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiAmateur - 11Сезона 85, Трка 15, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 85, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan SwanepoelAmateur - 25Сезона 85, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 85, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 85, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 85, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 85, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 85, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek StachowskiRookie - 41Сезона 85, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 85, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MendesRookie - 87Сезона 85, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 118Сезона 85, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 10Сезона 85, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 85, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz GolatRetiredСезона 85, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 85, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 85, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 85, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencRookie - 9Сезона 85, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeAmateur - 80Сезона 85, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy BlueRookie - 127Сезона 85, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruPro - 1Сезона 85, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 85, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 85, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars BērtiņšAmateur - 8Сезона 85, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 85, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 85, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: