Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Jerez (Направи најбрзи круг во групата во Jerez круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 84, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratPro - 5Сезона 84, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryuu HasegawaRetiredСезона 84, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mava KarthickAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PospisilAmateur - 28Сезона 84, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRetiredСезона 84, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovAmateur - 35Сезона 84, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert SchadRetiredСезона 84, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BoshoffRookie - 42Сезона 84, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar BrusinRetiredСезона 84, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 84, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 84, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toncho MihaylovAmateur - 13Сезона 84, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 84, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyRetiredСезона 84, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 84, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 78Сезона 84, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 84, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 1Сезона 84, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallAmateur - 24Сезона 84, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 19Сезона 84, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danniel CaoAmateur - 42Сезона 84, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cauã GuidoRetiredСезона 84, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BeeRetiredСезона 84, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 1Сезона 84, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viacheslav VasilievRetiredСезона 84, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianAmateur - 57Сезона 84, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarliniAmateur - 16Сезона 84, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 84, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarAmateur - 39Сезона 84, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerRetiredСезона 84, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DennisRookie - 47Сезона 84, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 74Сезона 84, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerAmateur - 17Сезона 84, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhillisRetiredСезона 84, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PietrzakRookie - 121Сезона 84, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovRetiredСезона 84, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PerezAmateur - 5Сезона 84, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben WellsRetiredСезона 84, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 84, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechRookie - 129Сезона 84, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 41Сезона 84, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 19Сезона 84, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albeto BernardiAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 84, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew RitchieRetiredСезона 84, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TarabiniRookie - 116Сезона 84, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 84, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ogün DilaverRetiredСезона 84, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MuñozRetiredСезона 84, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 84, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 84, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ČančarPro - 23Сезона 84, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierPro - 10Сезона 84, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel AstudilloRetiredСезона 84, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 84, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 25Сезона 84, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillPro - 11Сезона 84, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc ConnollyAmateur - 73Сезона 84, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 84, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GoebRetiredСезона 84, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzAmateur - 19Сезона 84, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyRetiredСезона 84, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FrederickRookie - 17Сезона 84, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fers HungaroPro - 2Сезона 84, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 5Сезона 84, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoPro - 10Сезона 84, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 84, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 134Сезона 84, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri SvenssonAmateur - 23Сезона 84, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadAmateur - 40Сезона 84, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 84, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GioveRetiredСезона 84, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 84, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraRookie - 81Сезона 84, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 1Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 84, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerRetiredСезона 84, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 84, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 84, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliveiraAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekAmateur - 67Сезона 84, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaAmateur - 17Сезона 84, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoAmateur - 40Сезона 84, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroAmateur - 4Сезона 84, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 84, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: