Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur newbie (Заврши една трка во Аматер група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 18.88 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 229 230 231 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Shelbee NicoleAmateur - 28Сезона 88, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 88, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt RyxenAmateur - 61Сезона 88, Трка 3, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art StuAmateur - 58Сезона 88, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James CavittAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinis LapsinsAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GuerraAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FernandezAmateur - 7Сезона 88, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SinclairAmateur - 22Сезона 88, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aiden LarkAmateur - 15Сезона 88, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas JohnsonAmateur - 78Сезона 88, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 88, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro PagottoAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás José D'andreaAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rickyade MusanteAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibra Dy CalvaAmateur - 8Сезона 87, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sigurður Garðar BarðasonAmateur - 29Сезона 87, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo Cabral De AngelisAmateur - 78Сезона 87, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois LenormandAmateur - 43Сезона 87, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarAmateur - 39Сезона 87, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien VallotAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josser BuitragoAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiAmateur - 63Сезона 87, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola Di BeriAmateur - 26Сезона 87, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca DavisAmateur - 69Сезона 87, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 87, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams HenryAmateur - 57Сезона 87, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 87, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rul KaratsuAmateur - 7Сезона 87, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 87, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 9Сезона 87, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 87, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias XapioAmateur - 18Сезона 87, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints EihmansAmateur - 24Сезона 87, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem AprilAmateur - 40Сезона 87, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinAmateur - 4Сезона 87, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge VilleminAmateur - 79Сезона 87, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 55Сезона 87, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas VerseckasAmateur - 30Сезона 87, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven NordbergAmateur - 9Сезона 87, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique Tavares RochaAmateur - 19Сезона 87, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 87, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 87, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 87, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo GennariAmateur - 66Сезона 87, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 87, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mel SoftkirkAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRookie - 21Сезона 87, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias BaldoAmateur - 79Сезона 87, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DonatelliAmateur - 16Сезона 87, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob SkodlerAmateur - 57Сезона 87, Трка 9, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 87, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SamenasAmateur - 20Сезона 87, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Canyon DrebertAmateur - 73Сезона 87, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 87, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 87, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FedericoAmateur - 80Сезона 87, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HudsonAmateur - 72Сезона 87, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 87, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 87, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 87, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 87, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takács BálintAmateur - 9Сезона 87, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon SgrunerAmateur - 75Сезона 87, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius RutkauskasAmateur - 56Сезона 87, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SøvikAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovAmateur - 61Сезона 87, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaAmateur - 26Сезона 87, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 87, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint GaricsAmateur - 52Сезона 87, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 25Сезона 87, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Batista Do ValleAmateur - 22Сезона 87, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gus GrusiAmateur - 3Сезона 87, Трка 4, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 87, Трка 4, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergo SzendiAmateur - 51Сезона 87, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max CoksAmateur - 72Сезона 87, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 87, Трка 4, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 87, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 87, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaAmateur - 54Сезона 87, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozimon SilvaAmateur - 72Сезона 87, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DuffAmateur - 5Сезона 87, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GonçalvesAmateur - 48Сезона 87, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orville Jay David RaposasAmateur - 54Сезона 87, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 87, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 87, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 87, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy ReedAmateur - 70Сезона 87, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsAmateur - 45Сезона 87, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongAmateur - 24Сезона 87, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 87, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 229 230 231 » Брзо оди на страница: