Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Barcelona (Направи најбрзи круг во групата во Barcelona круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 75.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 87, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 87, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim PirozhkovAmateur - 8Сезона 87, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 To RochaRookie - 139Сезона 87, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daltton LimaRookie - 84Сезона 87, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 74Сезона 87, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosAmateur - 45Сезона 87, Трка 11, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 87, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MacíkAmateur - 11Сезона 87, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen KovačevićPro - 5Сезона 87, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 87, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefdom MarraAmateur - 29Сезона 87, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo SeghezziRookie - 77Сезона 87, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 43Сезона 87, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 87, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 87, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 87, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 87, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 87, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 87, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 87, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ReznicekRookie - 62Сезона 87, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spike SpeedAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 1Сезона 87, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9Master - 4Сезона 87, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal LotkowskiAmateur - 59Сезона 87, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 87, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cami SilvaRookie - 85Сезона 87, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 87, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 87, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MattonRookie - 37Сезона 87, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 101Сезона 87, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 87, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappPro - 7Сезона 87, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 87, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DerAmateur - 39Сезона 87, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 87, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 87, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschPro - 15Сезона 87, Трка 11, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars BērtiņšAmateur - 8Сезона 87, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 87, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vertti LeinonenRookie - 74Сезона 87, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy De VroedPro - 15Сезона 87, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MršićAmateur - 45Сезона 87, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissAmateur - 32Сезона 87, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 87, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazPro - 14Сезона 87, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TatarskiRookie - 92Сезона 87, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 87, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 2Сезона 87, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PavlavičiusAmateur - 65Сезона 87, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 87, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MaslinAmateur - 67Сезона 87, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 42Сезона 87, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WiśniewskiRookie - 80Сезона 87, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry NaudoRookie - 114Сезона 87, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann RafPro - 7Сезона 87, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: