Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Kyalami (Направи најбрзи круг во групата во Kyalami круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Paweł CzerkasRetiredСезона 73, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 22Сезона 73, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 73, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichEliteСезона 73, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannPro - 15Сезона 73, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene SilzRookie - 93Сезона 73, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 7, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaRookie - 49Сезона 73, Трка 7, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BuonoAmateur - 82Сезона 73, Трка 7, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josias PinheiroAmateur - 92Сезона 73, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry DickAmateur - 1Сезона 73, Трка 7, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos MartinezRetiredСезона 73, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz TorresAmateur - 34Сезона 73, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CappadonaAmateur - 54Сезона 73, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteRookie - 139Сезона 73, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SpyAmateur - 88Сезона 73, Трка 7, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovskiRookie - 53Сезона 73, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaAmateur - 80Сезона 73, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars GoldmensAmateur - 74Сезона 73, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 24Сезона 73, Трка 7, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 7, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezPro - 20Сезона 73, Трка 7, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haakon LindmoAmateur - 72Сезона 73, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodPro - 25Сезона 73, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonAmateur - 49Сезона 73, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MaesRookie - 156Сезона 73, Трка 7, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denise RoveranAmateur - 29Сезона 73, Трка 7, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian Miller ToledoAmateur - 46Сезона 73, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 146Сезона 73, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reszmia El-khodaryAmateur - 64Сезона 73, Трка 7, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouAmateur - 12Сезона 73, Трка 7, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackAmateur - 62Сезона 73, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 73, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim SharaburovRookie - 37Сезона 73, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosAmateur - 28Сезона 73, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant FindlayAmateur - 25Сезона 73, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon SimAmateur - 41Сезона 73, Трка 7, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas FunghiRookie - 151Сезона 73, Трка 7, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KalPro - 5Сезона 73, Трка 7, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noelia CortelliRookie - 157Сезона 73, Трка 7, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ŻmudaAmateur - 34Сезона 73, Трка 7, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalAmateur - 4Сезона 73, Трка 7, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicAmateur - 59Сезона 73, Трка 7, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben O`HaganAmateur - 70Сезона 73, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 73, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo MarinAmateur - 19Сезона 73, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MazurRookie - 73Сезона 73, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alephe GoyanoAmateur - 22Сезона 73, Трка 7, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BoscoRookie - 122Сезона 73, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol NawrotAmateur - 70Сезона 73, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramiro AloiaRookie - 111Сезона 73, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis TyrmpakisRookie - 116Сезона 73, Трка 7, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolRookie - 16Сезона 73, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan NikolićAmateur - 7Сезона 73, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentAmateur - 44Сезона 73, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pere AlmatretAmateur - 45Сезона 73, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 15Сезона 73, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kees BrouwerAmateur - 69Сезона 73, Трка 7, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Venom MancerRookie - 92Сезона 73, Трка 7, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueRetiredСезона 73, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 8Сезона 73, Трка 7, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis Muñoz A.Amateur - 29Сезона 73, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesAmateur - 55Сезона 73, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arvo AmbelMaster - 3Сезона 73, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasAmateur - 35Сезона 73, Трка 7, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo ScanaviniAmateur - 32Сезона 73, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel StancuRookie - 162Сезона 73, Трка 7, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso BarataRookie - 128Сезона 73, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianAmateur - 15Сезона 73, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sakis KampourisAmateur - 67Сезона 73, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper SlimmensAmateur - 6Сезона 73, Трка 7, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athol KayAmateur - 11Сезона 73, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 73, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger HarveyAmateur - 20Сезона 73, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 7, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grega UgovšekAmateur - 78Сезона 73, Трка 7, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShumiloRookie - 44Сезона 73, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz ŻukowskiRookie - 15Сезона 73, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioAmateur - 32Сезона 73, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiAmateur - 22Сезона 73, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 74Сезона 73, Трка 7, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard DeschampsAmateur - 72Сезона 73, Трка 7, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VialeAmateur - 42Сезона 73, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayAmateur - 5Сезона 73, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziMaster - 1Сезона 73, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 6Сезона 73, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven LowreyRookie - 65Сезона 73, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasan SoydabasRetiredСезона 73, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jànos KrizsaiRookie - 100Сезона 73, Трка 7, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthAmateur - 40Сезона 73, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sherry SunderlandPro - 2Сезона 73, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola CaminitiPro - 18Сезона 73, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ChrinPro - 11Сезона 73, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CerchiPro - 5Сезона 73, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 73, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel TornPro - 19Сезона 73, Трка 7, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 93Сезона 73, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromPro - 6Сезона 73, Трка 7, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosMaster - 5Сезона 73, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: