Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Singapore (Направи најбрзи круг во групата во Singapore круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kevin MaesRookie - 156Сезона 74, Трка 3, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo ScanaviniAmateur - 32Сезона 74, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kjell JohanssonRookie - 96Сезона 74, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico FrancoRookie - 87Сезона 74, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 43Сезона 74, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiPro - 5Сезона 74, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson CardosoRookie - 108Сезона 74, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ZitoRookie - 49Сезона 74, Трка 3, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Jose DiazRookie - 105Сезона 74, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzRookie - 65Сезона 74, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor HarásekRookie - 39Сезона 74, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassRookie - 159Сезона 74, Трка 3, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyRookie - 77Сезона 74, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano PaciRookie - 80Сезона 74, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tri CyclesRookie - 141Сезона 74, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawAmateur - 67Сезона 74, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniRookie - 46Сезона 74, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SzotRookie - 72Сезона 74, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana VizcainoAmateur - 69Сезона 74, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz SouzaRookie - 42Сезона 74, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinAmateur - 83Сезона 74, Трка 3, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitri Van LeentAmateur - 41Сезона 74, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus CordeiroRookie - 28Сезона 74, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RoldanAmateur - 29Сезона 74, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojtek MichalikRookie - 62Сезона 74, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezRookie - 148Сезона 74, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RodićRookie - 55Сезона 74, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 40Сезона 74, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter BidarteRookie - 136Сезона 74, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micheal Le RouxRookie - 4Сезона 74, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicki MaseratiRookie - 147Сезона 74, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilRookie - 163Сезона 74, Трка 3, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre de CarvalhoRookie - 151Сезона 74, Трка 3, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abel CoperRookie - 135Сезона 74, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasqualino FerrariRookie - 119Сезона 74, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 74, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiRookie - 67Сезона 74, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuAmateur - 42Сезона 74, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRookie - 91Сезона 74, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša CakićRookie - 113Сезона 74, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 166Сезона 74, Трка 3, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BallRookie - 16Сезона 74, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Яни ЯневRookie - 133Сезона 74, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoAmateur - 45Сезона 74, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestRookie - 117Сезона 74, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SilvaAmateur - 38Сезона 74, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis BoyerRookie - 101Сезона 74, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido Daniel PanadeiroRookie - 118Сезона 74, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio BerbenasRookie - 88Сезона 74, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran FranchRookie - 127Сезона 74, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 4Сезона 74, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael GenescoAmateur - 50Сезона 74, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PighiRookie - 138Сезона 74, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzerdahelyiRookie - 47Сезона 74, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jolantyn BoskiRookie - 168Сезона 74, Трка 3, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio MachadoRookie - 132Сезона 74, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag SamardzijaRookie - 36Сезона 74, Трка 3, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoRookie - 144Сезона 74, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRookie - 37Сезона 74, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 74, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SonnardRookie - 100Сезона 74, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas ReisRookie - 32Сезона 74, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraRookie - 128Сезона 74, Трка 3, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 146Сезона 74, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 4Сезона 74, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika HooRookie - 134Сезона 74, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraRookie - 116Сезона 74, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier FernándezRookie - 15Сезона 74, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanAmateur - 64Сезона 74, Трка 3, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenRookie - 73Сезона 74, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasRookie - 107Сезона 74, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge DuarteRookie - 97Сезона 74, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo TotaroRookie - 164Сезона 74, Трка 3, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander FunkAmateur - 53Сезона 74, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex MurphRookie - 125Сезона 74, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 74, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaqueAmateur - 56Сезона 74, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoAmateur - 28Сезона 74, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShumiloRookie - 44Сезона 74, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NiessPro - 2Сезона 74, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MurabitoAmateur - 4Сезона 74, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronnel BellorinRookie - 84Сезона 74, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarberiaAmateur - 61Сезона 74, Трка 3, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus StoesselAmateur - 31Сезона 74, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo SeghezziRookie - 48Сезона 74, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseRookie - 161Сезона 74, Трка 3, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaRookie - 6Сезона 74, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 94Сезона 74, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 15Сезона 74, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaAmateur - 85Сезона 74, Трка 3, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno SanctorumRookie - 82Сезона 74, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyAmateur - 47Сезона 74, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellAmateur - 49Сезона 74, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 87Сезона 74, Трка 3, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovRookie - 5Сезона 74, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 8Сезона 74, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene HarnischRookie - 57Сезона 74, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Javier Salazar BarriosRookie - 52Сезона 74, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GiannoRookie - 158Сезона 74, Трка 3, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Marcelo SalgadoAmateur - 51Сезона 74, Трка 3, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница: