Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Imola (Направи најбрзи круг во групата во Imola круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.28 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Héctor ComerutRookie - 134Сезона 87, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valia LamprouAmateur - 43Сезона 87, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainars MušpertsRookie - 87Сезона 87, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CabreraAmateur - 22Сезона 87, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 77Сезона 87, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László OlláriRookie - 58Сезона 87, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert Mctarsney Jr.Rookie - 4Сезона 87, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliRookie - 146Сезона 87, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián CastillaAmateur - 16Сезона 87, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aitor Claramunt GarcíaRookie - 125Сезона 87, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolsten De SouzaRookie - 76Сезона 87, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bryan ShrubbRookie - 44Сезона 87, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonin SteskalRookie - 62Сезона 87, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli HorvathPro - 4Сезона 87, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Avelino PedroRetiredСезона 87, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 6Сезона 87, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz SałbutRookie - 148Сезона 87, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kimmo RäsänenRookie - 78Сезона 87, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolis NasiosAmateur - 30Сезона 87, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar TsentelovichAmateur - 57Сезона 87, Трка 3, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 87, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 87, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesRookie - 61Сезона 87, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Genkito KoitiroAmateur - 66Сезона 87, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyAmateur - 61Сезона 87, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 87, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liberali BissacoRookie - 127Сезона 87, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 87, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 87, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 51Сезона 87, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bersun TurnaAmateur - 3Сезона 87, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 87, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 87, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon BarnettAmateur - 69Сезона 87, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GodoyPro - 8Сезона 87, Трка 3, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 87, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 87, Трка 3, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaAmateur - 26Сезона 87, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk UrvalfiltrPro - 20Сезона 87, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard ChuquenAmateur - 36Сезона 87, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 7Сезона 87, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto CalvoPro - 19Сезона 87, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WiśniewskiRookie - 80Сезона 87, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PalaciosAmateur - 13Сезона 87, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide GallianiAmateur - 29Сезона 87, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cami SilvaRookie - 85Сезона 87, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 87, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 87, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 87, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric PetroniAmateur - 27Сезона 87, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dorian MooreRookie - 48Сезона 87, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ApontePro - 3Сезона 87, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino BambiRookie - 117Сезона 87, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 87, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert NijelAmateur - 55Сезона 87, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 87, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fuan KnomadAmateur - 72Сезона 87, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissAmateur - 32Сезона 87, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecPro - 19Сезона 87, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthPro - 18Сезона 87, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 3, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillAmateur - 31Сезона 87, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky TulloAmateur - 38Сезона 87, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BublewiczAmateur - 34Сезона 87, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon WilliamsRetiredСезона 87, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo Collantes SolaresPro - 15Сезона 87, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius BandeiraRetiredСезона 87, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert BertaAmateur - 15Сезона 87, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 87, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 87, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro QueirozAmateur - 51Сезона 87, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akos DozsaRookie - 47Сезона 87, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekPro - 13Сезона 87, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroPro - 8Сезона 87, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiPro - 19Сезона 87, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница: