Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Estoril (Направи најбрзи круг во групата во Estoril круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.32 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aldo MarinAmateur - 19Сезона 73, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CapituloRetiredСезона 73, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvin ToledoAmateur - 88Сезона 73, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 73, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 81Сезона 73, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleAmateur - 28Сезона 73, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseAmateur - 57Сезона 73, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław KorekAmateur - 39Сезона 73, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz TorresAmateur - 34Сезона 73, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aivaras DambrauskasRookie - 63Сезона 73, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi QuinaAmateur - 87Сезона 73, Трка 2, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spiridon LouisAmateur - 71Сезона 73, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PichlerRookie - 161Сезона 73, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FontainhaRookie - 85Сезона 73, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiel DecaluweAmateur - 35Сезона 73, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio FelixRetiredСезона 73, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olafs LiepiņšPro - 13Сезона 73, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika AaltonenAmateur - 43Сезона 73, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DerlichRookie - 61Сезона 73, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouAmateur - 12Сезона 73, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaAmateur - 80Сезона 73, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgian BlebeaRetiredСезона 73, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekPro - 8Сезона 73, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele MorgantiRookie - 130Сезона 73, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroPro - 23Сезона 73, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas GonzalezRookie - 64Сезона 73, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiAmateur - 21Сезона 73, Трка 2, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraAmateur - 52Сезона 73, Трка 2, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiAmateur - 22Сезона 73, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel OmarAmateur - 35Сезона 73, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amir FarrokhiAmateur - 17Сезона 73, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dom HopkinsRookie - 96Сезона 73, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina Hamada RomanoRetiredСезона 73, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Escipion ShioRookie - 91Сезона 73, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio AmoratiRookie - 38Сезона 73, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MichalakAmateur - 93Сезона 73, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ToméRookie - 99Сезона 73, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla MaleszAmateur - 57Сезона 73, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 3Сезона 73, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaRookie - 23Сезона 73, Трка 2, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PierceAmateur - 92Сезона 73, Трка 2, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BosatelliAmateur - 25Сезона 73, Трка 2, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ThomasAmateur - 63Сезона 73, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian CairoAmateur - 37Сезона 73, Трка 2, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CostanzaAmateur - 36Сезона 73, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloslav SotákAmateur - 73Сезона 73, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo FernandesAmateur - 89Сезона 73, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edinson AntonioRookie - 107Сезона 73, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hera HuraRookie - 144Сезона 73, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KahanecRookie - 95Сезона 73, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murat EsenRookie - 165Сезона 73, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donce PetraitisRookie - 109Сезона 73, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre MándokiRetiredСезона 73, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack ConnollyRookie - 98Сезона 73, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris MorrisRookie - 119Сезона 73, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giu MhaAmateur - 27Сезона 73, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 2, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba LázárAmateur - 68Сезона 73, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioAmateur - 32Сезона 73, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CappadonaAmateur - 54Сезона 73, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiRookie - 114Сезона 73, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony BultynckAmateur - 47Сезона 73, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 8Сезона 73, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franz Joseph SinimaeRetiredСезона 73, Трка 2, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba DeákRookie - 168Сезона 73, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 66Сезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniPro - 23Сезона 73, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián HegedűsAmateur - 35Сезона 73, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riia SavolainenAmateur - 76Сезона 73, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayhan AsanovAmateur - 67Сезона 73, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Api HankampAmateur - 1Сезона 73, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicAmateur - 59Сезона 73, Трка 2, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 27Сезона 73, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan NikolićAmateur - 7Сезона 73, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alephe GoyanoAmateur - 22Сезона 73, Трка 2, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon CohnRookie - 127Сезона 73, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc JoshuaRetiredСезона 73, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedek IstvánRookie - 86Сезона 73, Трка 2, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 28Сезона 73, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 73, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraAmateur - 4Сезона 73, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaAmateur - 52Сезона 73, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noor AimanRetiredСезона 73, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás RosasAmateur - 81Сезона 73, Трка 2, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaAmateur - 88Сезона 73, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Capitano MartiAmateur - 79Сезона 73, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Strahinja MilosevicAmateur - 63Сезона 73, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 74Сезона 73, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ProhaskaRookie - 131Сезона 73, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroAmateur - 49Сезона 73, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 42Сезона 73, Трка 2, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy DumitrescuRookie - 151Сезона 73, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanAmateur - 80Сезона 73, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart NobleAmateur - 9Сезона 73, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LugoRookie - 122Сезона 73, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Vidal PérezRookie - 49Сезона 73, Трка 2, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy GoarinAmateur - 4Сезона 73, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: