Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Zandvoort (Направи најбрзи круг во групата во Zandvoort круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 78.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Denis BukasAmateur - 11Сезона 83, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczRetiredСезона 83, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisRookie - 87Сезона 83, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 127Сезона 83, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 83, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 83, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo KorpelaAmateur - 13Сезона 83, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 83, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 83, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 83, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lobsang SalazarRookie - 98Сезона 83, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis TsikoudiasPro - 9Сезона 83, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 83, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LundquistAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 83, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca DavisAmateur - 69Сезона 83, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneAmateur - 34Сезона 83, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SimonAmateur - 16Сезона 83, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 83, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRetiredСезона 83, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SingerRetiredСезона 83, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoAmateur - 19Сезона 83, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderPro - 21Сезона 83, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SzaszAmateur - 79Сезона 83, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vojtěch NováčekAmateur - 49Сезона 83, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KozákRetiredСезона 83, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 83, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 15Сезона 83, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WardRookie - 106Сезона 83, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai RiddickRetiredСезона 83, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 30Сезона 83, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BoguszAmateur - 29Сезона 83, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia GaálAmateur - 5Сезона 83, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 83, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 83, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco MarchinoRetiredСезона 83, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 48Сезона 83, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 83, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MichelinRetiredСезона 83, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennRookie - 61Сезона 83, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 83, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RabbiaAmateur - 51Сезона 83, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisAmateur - 39Сезона 83, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 83, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro FilipeRetiredСезона 83, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraPro - 10Сезона 83, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 83, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerrazRookie - 121Сезона 83, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 83, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 83, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicRetiredСезона 83, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukRookie - 55Сезона 83, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo PaloRetiredСезона 83, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 83, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRookie - 11Сезона 83, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekPro - 13Сезона 83, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 83, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoRetiredСезона 83, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovAmateur - 18Сезона 83, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FarrellyPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 83, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanphilippe MenottiAmateur - 61Сезона 83, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićAmateur - 60Сезона 83, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuMaster - 5Сезона 83, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete MitchellAmateur - 56Сезона 83, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arman OganesianRetiredСезона 83, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sa ThemAmateur - 49Сезона 83, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 5Сезона 83, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SilvaRetiredСезона 83, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Dasilva DominguezAmateur - 72Сезона 83, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Daniel RuffaPro - 20Сезона 83, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 83, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 83, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosPro - 12Сезона 83, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BertolottoPro - 1Сезона 83, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 57Сезона 83, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith ClarkPro - 8Сезона 83, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsRookie - 95Сезона 83, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JacksonAmateur - 66Сезона 83, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 21Сезона 83, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleRetiredСезона 83, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinRookie - 70Сезона 83, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FregniAmateur - 73Сезона 83, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroPro - 12Сезона 83, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 83, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 51Сезона 83, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 5Сезона 83, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 83, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaAmateur - 13Сезона 83, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: