Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Monte Carlo (Направи најбрзи круг во групата во Monte Carlo круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.13 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Franco ConsalesRookie - 118Сезона 70, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RibasAmateur - 13Сезона 70, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikAmateur - 23Сезона 70, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo MatiPro - 12Сезона 70, Трка 9, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DankosRetiredСезона 70, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paavo KallioRetiredСезона 70, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy UshakovRetiredСезона 70, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo Di SalvoRetiredСезона 70, Трка 9, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán BabosRetiredСезона 70, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando HolandaRetiredСезона 70, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maick MikrosRetiredСезона 70, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adas TylaRetiredСезона 70, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian MackenzieAmateur - 9Сезона 70, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievPro - 23Сезона 70, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FeichtnerAmateur - 54Сезона 70, Трка 9, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachAmateur - 68Сезона 70, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo NascimentoRetiredСезона 70, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas CiapparaAmateur - 52Сезона 70, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanja ArsovskaAmateur - 85Сезона 70, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiPro - 19Сезона 70, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert RaczkiewiczPro - 3Сезона 70, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witalij ZhidkoffRetiredСезона 70, Трка 9, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Septian MaulanaAmateur - 61Сезона 70, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide ValentiAmateur - 67Сезона 70, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezAmateur - 41Сезона 70, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub HledíkRetiredСезона 70, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo TubinoAmateur - 53Сезона 70, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroPro - 6Сезона 70, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius StochitaAmateur - 89Сезона 70, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide OrlandoAmateur - 47Сезона 70, Трка 9, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoAmateur - 67Сезона 70, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiAmateur - 66Сезона 70, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo ZaccariaRookie - 119Сезона 70, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LombardoAmateur - 2Сезона 70, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio RodriguesAmateur - 46Сезона 70, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh TaylorRookie - 60Сезона 70, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul OswaldRetiredСезона 70, Трка 9, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelo Maximo Da SilvaAmateur - 20Сезона 70, Трка 9, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kali HernandezAmateur - 42Сезона 70, Трка 9, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke OlsonAmateur - 71Сезона 70, Трка 9, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 70, Трка 9, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis CervantesAmateur - 29Сезона 70, Трка 9, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiAmateur - 50Сезона 70, Трка 9, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luís SantosAmateur - 22Сезона 70, Трка 9, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid PisarskiAmateur - 93Сезона 70, Трка 9, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert HusztiAmateur - 59Сезона 70, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor NeagoeRetiredСезона 70, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroAmateur - 1Сезона 70, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaAmateur - 47Сезона 70, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juergen HofmannRookie - 134Сезона 70, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Drakus DesolRetiredСезона 70, Трка 9, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro AlvarinhoRookie - 75Сезона 70, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant FindlayAmateur - 25Сезона 70, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William FordRetiredСезона 70, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander FunkAmateur - 53Сезона 70, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranAmateur - 71Сезона 70, Трка 9, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alset NicolaRookie - 182Сезона 70, Трка 9, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BacetaRetiredСезона 70, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GioveAmateur - 43Сезона 70, Трка 9, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRetiredСезона 70, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pop Razvan AndreiAmateur - 22Сезона 70, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasAmateur - 67Сезона 70, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 70, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaRookie - 17Сезона 70, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallPro - 7Сезона 70, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jp OliveiraRetiredСезона 70, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan TomicAmateur - 91Сезона 70, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim NortonAmateur - 84Сезона 70, Трка 9, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson LopesAmateur - 89Сезона 70, Трка 9, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav KruckýRookie - 71Сезона 70, Трка 9, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruPro - 25Сезона 70, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MontyPro - 7Сезона 70, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottAmateur - 65Сезона 70, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub BetkaRetiredСезона 70, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek OrzołAmateur - 49Сезона 70, Трка 9, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠťastnýAmateur - 45Сезона 70, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaAmateur - 52Сезона 70, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FentonRookie - 99Сезона 70, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos KoufakosRetiredСезона 70, Трка 9, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanel KirsipuuRetiredСезона 70, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaMaster - 2Сезона 70, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniRookie - 128Сезона 70, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CamposAmateur - 28Сезона 70, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Quinta SousaRookie - 74Сезона 70, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KurekAmateur - 52Сезона 70, Трка 9, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandrine BarrierRetiredСезона 70, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wim CoolsRetiredСезона 70, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SatoriRetiredСезона 70, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BernauAmateur - 38Сезона 70, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 70, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneAmateur - 80Сезона 70, Трка 9, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 131Сезона 70, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás BacigalupoAmateur - 67Сезона 70, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome ChambonRetiredСезона 70, Трка 9, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesRetiredСезона 70, Трка 9, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agostino OddoAmateur - 64Сезона 70, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 48Сезона 70, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Platon KrasinAmateur - 2Сезона 70, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian HamelinRetiredСезона 70, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aarron CastellanosPro - 22Сезона 70, Трка 9, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница: