Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Mexico City (Направи најбрзи круг во групата во Mexico City круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio ColaceAmateur - 6Сезона 85, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergo SzendiAmateur - 51Сезона 85, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 85, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 85, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 85, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scot MaximusRetiredСезона 85, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 42Сезона 85, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 85, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesAmateur - 23Сезона 85, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsRookie - 87Сезона 85, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 85, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yusuf DumanAmateur - 18Сезона 85, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jayde LongRetiredСезона 85, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom GriessmannAmateur - 45Сезона 85, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 85, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 85, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 85, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs OsándRetiredСезона 85, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vojtěch NováčekAmateur - 49Сезона 85, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitto DimaRetiredСезона 85, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicAmateur - 1Сезона 85, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick RiveraAmateur - 1Сезона 85, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 85, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József HenczRookie - 100Сезона 85, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim DevineRookie - 71Сезона 85, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitchel WalenAmateur - 70Сезона 85, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 85, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 85, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 6Сезона 85, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 39Сезона 85, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRookie - 43Сезона 85, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 51Сезона 85, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik DöbeltPro - 11Сезона 85, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkPro - 23Сезона 85, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 85, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenny WilliamsonRetiredСезона 85, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk UrvalfiltrPro - 20Сезона 85, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 85, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 85, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 36Сезона 85, Трка 8, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CatoireRookie - 148Сезона 85, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 85, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KristiansenRookie - 133Сезона 85, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio HuertasRetiredСезона 85, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 85, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 85, Трка 8, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey NovaisAmateur - 76Сезона 85, Трка 8, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario PareraRetiredСезона 85, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart MillsRookie - 93Сезона 85, Трка 8, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 85, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 85, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris O'nealAmateur - 49Сезона 85, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 24Сезона 85, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRetiredСезона 85, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 85, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasAmateur - 55Сезона 85, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 85, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 85, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisAmateur - 39Сезона 85, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoAmateur - 63Сезона 85, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will KanewskeRetiredСезона 85, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerRookie - 130Сезона 85, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SmithRookie - 75Сезона 85, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ji BooRookie - 91Сезона 85, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabri SilvaAmateur - 13Сезона 85, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 8, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 85, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynRookie - 84Сезона 85, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 85, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 52Сезона 85, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 85, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 85, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 8, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoPro - 13Сезона 85, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 85, Трка 8, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница: