Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Sepang (Направи најбрзи круг во групата во Sepang круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.75 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Florian WaldherrAmateur - 48Сезона 77, Трка 10, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagnePro - 14Сезона 77, Трка 10, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 49Сезона 77, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 9Сезона 77, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo D`andreaAmateur - 80Сезона 77, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingAmateur - 35Сезона 77, Трка 10, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 77Сезона 77, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakRookie - 165Сезона 77, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jav DracoAmateur - 39Сезона 77, Трка 10, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anja RamahalitsoaAmateur - 81Сезона 77, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 77, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankit JakharAmateur - 74Сезона 77, Трка 10, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 16Сезона 77, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir LiatevAmateur - 26Сезона 77, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal LotkowskiRookie - 146Сезона 77, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel NikolovRookie - 9Сезона 77, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BenaventeAmateur - 73Сезона 77, Трка 10, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime GomezAmateur - 50Сезона 77, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 7Сезона 77, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew LaneAmateur - 64Сезона 77, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Regis RodriguesRookie - 99Сезона 77, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CamposRookie - 112Сезона 77, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosRookie - 153Сезона 77, Трка 10, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 73Сезона 77, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 9Сезона 77, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaAmateur - 7Сезона 77, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 3Сезона 77, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaku MolčanRookie - 89Сезона 77, Трка 10, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 38Сезона 77, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RodićPro - 16Сезона 77, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro Rodrigo AlvesRookie - 152Сезона 77, Трка 10, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 11Сезона 77, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobeAmateur - 30Сезона 77, Трка 10, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marti CastellarnauAmateur - 62Сезона 77, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 58Сезона 77, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele LeoniPro - 19Сезона 77, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip HoferekRookie - 157Сезона 77, Трка 10, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal JányRookie - 41Сезона 77, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daltton LimaRookie - 161Сезона 77, Трка 10, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KasprzakAmateur - 52Сезона 77, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon ForthAmateur - 16Сезона 77, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsAmateur - 26Сезона 77, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik WittmannAmateur - 89Сезона 77, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois HeunisPro - 5Сезона 77, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz DubisAmateur - 63Сезона 77, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert AmbrusPro - 22Сезона 77, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyAmateur - 41Сезона 77, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 56Сезона 77, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestMaster - 5Сезона 77, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola SaracAmateur - 57Сезона 77, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CherchiRetiredСезона 77, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Herrera MelianAmateur - 22Сезона 77, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Esis CarrasquelAmateur - 57Сезона 77, Трка 10, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 9Сезона 77, Трка 10, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VasiliauskasPro - 12Сезона 77, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezAmateur - 61Сезона 77, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas MorkūnasAmateur - 27Сезона 77, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor AzevedoRookie - 7Сезона 77, Трка 10, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sardar KhanAmateur - 60Сезона 77, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ParhomAmateur - 68Сезона 77, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmen Espejo AndujarAmateur - 32Сезона 77, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josemi HuarteAmateur - 34Сезона 77, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico ManticaAmateur - 58Сезона 77, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FerraroPro - 21Сезона 77, Трка 10, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine BissotRetiredСезона 77, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsRookie - 142Сезона 77, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 21Сезона 77, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoliu ArdeleanuRookie - 110Сезона 77, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hancheng LiPro - 11Сезона 77, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniAmateur - 44Сезона 77, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 31Сезона 77, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosRookie - 95Сезона 77, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 77, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep SaumellAmateur - 9Сезона 77, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaAmateur - 30Сезона 77, Трка 10, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh BrainAmateur - 22Сезона 77, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee WaldoAmateur - 64Сезона 77, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 9Сезона 77, Трка 10, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarede A. WavgenhakAmateur - 49Сезона 77, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadonePro - 25Сезона 77, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico ChiariziaAmateur - 20Сезона 77, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinPro - 25Сезона 77, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebePro - 4Сезона 77, Трка 10, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesPro - 5Сезона 77, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BergoglioPro - 7Сезона 77, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 77, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RibasAmateur - 30Сезона 77, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 62Сезона 77, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićAmateur - 64Сезона 77, Трка 10, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomislav PenićAmateur - 20Сезона 77, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Сергей КаменевRookie - 134Сезона 77, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente Flores GuzmanAmateur - 59Сезона 77, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiPro - 9Сезона 77, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 77, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaPro - 8Сезона 77, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiAmateur - 55Сезона 77, Трка 10, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница: