Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Suzuka (Направи најбрзи круг во групата во Suzuka круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.78 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 83 84 85 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tamás KonrádAmateur - 11Сезона 75, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo FernandesRookie - 88Сезона 75, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyRookie - 66Сезона 75, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio CamouRookie - 142Сезона 75, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonRookie - 162Сезона 75, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve SimonRookie - 43Сезона 75, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BarretoRookie - 105Сезона 75, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevRookie - 56Сезона 75, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo Fuentes AvellanedaRookie - 155Сезона 75, Трка 2, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriAmateur - 49Сезона 75, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny ReecoRookie - 70Сезона 75, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisRookie - 125Сезона 75, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BaierAmateur - 53Сезона 75, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám PócsRookie - 58Сезона 75, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo SacchiRookie - 158Сезона 75, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsAmateur - 62Сезона 75, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovAmateur - 21Сезона 75, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AbrahaoRookie - 160Сезона 75, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannRookie - 39Сезона 75, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BruniAmateur - 18Сезона 75, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiRookie - 19Сезона 75, Трка 2, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StrizhkovRookie - 112Сезона 75, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MartinsRookie - 93Сезона 75, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MilanesiRookie - 140Сезона 75, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ValerioRookie - 129Сезона 75, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David KuraRookie - 60Сезона 75, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa HalilovRookie - 97Сезона 75, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł PiotrowskiRookie - 35Сезона 75, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans WurstRookie - 163Сезона 75, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninPro - 19Сезона 75, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky KunnenRookie - 139Сезона 75, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő SzűcsRookie - 123Сезона 75, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson AnversRookie - 124Сезона 75, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan JevremovicRookie - 131Сезона 75, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clyde WoottonRookie - 42Сезона 75, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert HusztiPro - 14Сезона 75, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno TomásRookie - 144Сезона 75, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim VafeiadisAmateur - 24Сезона 75, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoRookie - 83Сезона 75, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvanus DorenRookie - 169Сезона 75, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aj Van ZylRookie - 111Сезона 75, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikes LampRookie - 108Сезона 75, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke PottsRookie - 16Сезона 75, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madison MolovichRookie - 143Сезона 75, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lech WitarczykRookie - 52Сезона 75, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jirge SanchezRookie - 72Сезона 75, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 16Сезона 75, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin VercelloneAmateur - 36Сезона 75, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxPro - 5Сезона 75, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesRookie - 100Сезона 75, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arlindo FernandesRookie - 156Сезона 75, Трка 2, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Welisson PedroRookie - 116Сезона 75, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovAmateur - 40Сезона 75, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovRookie - 133Сезона 75, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Z. SandriniRookie - 151Сезона 75, Трка 2, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesRookie - 120Сезона 75, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis GolubchenkoRookie - 26Сезона 75, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice BouterinRookie - 153Сезона 75, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ChilimoniukRookie - 137Сезона 75, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 75, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VieiraRookie - 69Сезона 75, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios ManalisRookie - 109Сезона 75, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeaus GeorgeRookie - 164Сезона 75, Трка 2, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazRookie - 115Сезона 75, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 75, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaRookie - 57Сезона 75, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborRookie - 5Сезона 75, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CostaRookie - 113Сезона 75, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerAmateur - 72Сезона 75, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasAmateur - 87Сезона 75, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio ValdiviaRookie - 148Сезона 75, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 75, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaAmateur - 42Сезона 75, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manousos MelissianosRookie - 10Сезона 75, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZaycevRookie - 98Сезона 75, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas GruselionisRookie - 90Сезона 75, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos HernandezRookie - 145Сезона 75, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeRookie - 134Сезона 75, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 79Сезона 75, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraRookie - 86Сезона 75, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezPro - 15Сезона 75, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 59Сезона 75, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaRookie - 75Сезона 75, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoAmateur - 43Сезона 75, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan RiveroRookie - 1Сезона 75, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioAmateur - 83Сезона 75, Трка 2, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RodriguesAmateur - 31Сезона 75, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen NedyalkovRookie - 67Сезона 75, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 75, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRookie - 168Сезона 75, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LavaredasRookie - 59Сезона 75, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 46Сезона 75, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRookie - 48Сезона 75, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarAmateur - 60Сезона 75, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres AlbanoAmateur - 33Сезона 75, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaRookie - 62Сезона 75, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry LemarchandAmateur - 14Сезона 75, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenAmateur - 54Сезона 75, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MazurRookie - 73Сезона 75, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max YoungRookie - 102Сезона 75, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 83 84 85 » Брзо оди на страница: