Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro newbie (Заврши една трка во Про група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 52.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alan GodoyPro - 8Сезона 88, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 88, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 88, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 88, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SarraPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 88, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 88, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim VafeiadisPro - 24Сезона 87, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvesAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António OliveiraAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András PacherAmateur - 54Сезона 87, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AlexandruPro - 25Сезона 87, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 87, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ennio FanoPro - 21Сезона 87, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 87, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 87, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 87, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 87, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias HeuchertPro - 10Сезона 87, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéPro - 25Сезона 87, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ShopovPro - 15Сезона 87, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricPro - 9Сезона 87, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 87, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AlePro - 15Сезона 87, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 87, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 87, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoPro - 14Сезона 87, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 87, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre BissiriexPro - 4Сезона 87, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 87, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliPro - 12Сезона 87, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 87, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen SnyderPro - 12Сезона 87, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacques VilleneuveAmateur - 67Сезона 87, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 87, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 87, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 13Сезона 87, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel ZapataPro - 14Сезона 87, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 87, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artyom SokolanAmateur - 71Сезона 87, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 87, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 87, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nacho HermoPro - 1Сезона 87, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 87, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 87, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 87, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MehserPro - 19Сезона 87, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowRookie - 24Сезона 86, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Da SilvaAmateur - 10Сезона 86, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archit ModiPro - 9Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkPro - 23Сезона 86, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasAmateur - 55Сезона 86, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 86, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 86, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 22Сезона 86, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Mateus De QuadrosAmateur - 27Сезона 86, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 86, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MalePro - 15Сезона 86, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cenk ŞengelPro - 23Сезона 86, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 86, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco OxterAmateur - 6Сезона 86, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 86, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoPro - 13Сезона 86, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 86, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 86, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 86, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GeiserAmateur - 21Сезона 86, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DelehantyPro - 15Сезона 86, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 86, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sara LingreyPro - 3Сезона 86, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 86, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliPro - 10Сезона 86, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 86, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinPro - 13Сезона 86, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 86, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusAmateur - 55Сезона 86, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucia GuimaraesPro - 20Сезона 86, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 86, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 86, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 9Сезона 86, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 86, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Struan BewseyPro - 21Сезона 86, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretPro - 8Сезона 86, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 86, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 86, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 86, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabri SilvaAmateur - 13Сезона 86, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 86, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicAmateur - 60Сезона 86, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoPro - 22Сезона 86, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 86, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница: