Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Fuji (Направи најбрзи круг во групата во Fuji круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.37 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zed IliyRetiredСезона 85, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizAmateur - 36Сезона 85, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan BarreraAmateur - 75Сезона 85, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 55Сезона 85, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanAmateur - 8Сезона 85, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WhitlRetiredСезона 85, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 85, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 9Сезона 85, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 85, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CukierskiAmateur - 20Сезона 85, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkeAmateur - 29Сезона 85, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil VasevRookie - 124Сезона 85, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 85, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroAmateur - 40Сезона 85, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 85, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 18Сезона 85, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz GorskiAmateur - 15Сезона 85, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 85, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris O'nealAmateur - 49Сезона 85, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 85, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRetiredСезона 85, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BasiakAmateur - 4Сезона 85, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 7Сезона 85, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 85, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhillisRetiredСезона 85, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will KanewskeRetiredСезона 85, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 85, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 85, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko NikodemusRetiredСезона 85, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin DeckertAmateur - 64Сезона 85, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaPro - 17Сезона 85, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petras CvirkaRetiredСезона 85, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore TommasiRetiredСезона 85, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy CulverRookie - 61Сезона 85, Трка 5, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur DudkowskiAmateur - 11Сезона 85, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 85, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongAmateur - 24Сезона 85, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarAmateur - 77Сезона 85, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VascoAmateur - 3Сезона 85, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 83Сезона 85, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias GaengePro - 15Сезона 85, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NacheRetiredСезона 85, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 85, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo AnasseseAmateur - 25Сезона 85, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andi VanselowAmateur - 69Сезона 85, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 85, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 85, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanpiero SepeRetiredСезона 85, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoPro - 22Сезона 85, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 73Сезона 85, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simas TylaRookie - 41Сезона 85, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 85, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 85, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 85, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 85, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 85, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William LockeAmateur - 12Сезона 85, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 85, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián FehérRetiredСезона 85, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 85, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 1Сезона 85, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 85, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony WillisAmateur - 73Сезона 85, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DuffAmateur - 5Сезона 85, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweAmateur - 42Сезона 85, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakAmateur - 48Сезона 85, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ParishRetiredСезона 85, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HaakeAmateur - 25Сезона 85, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница: