Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Mugello (Направи најбрзи круг во групата во Mugello круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.86 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 52Сезона 85, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 85, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 120Сезона 85, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan WeraAmateur - 78Сезона 85, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi CapAmateur - 1Сезона 85, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NicoraRetiredСезона 85, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentine JenkinsRetiredСезона 85, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 11, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SheanshangRetiredСезона 85, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 85, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo AzevedoRookie - 73Сезона 85, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 85, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad SamardžićPro - 25Сезона 85, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MendesRookie - 87Сезона 85, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 85, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor SantosRookie - 7Сезона 85, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus BerlesiRookie - 61Сезона 85, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin DziadkoRookie - 68Сезона 85, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brenda IraolaAmateur - 16Сезона 85, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WeberRetiredСезона 85, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan VillalongaAmateur - 33Сезона 85, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian LipiecRookie - 99Сезона 85, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 85, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 85, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 85, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 85, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezAmateur - 73Сезона 85, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 85, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TatarskiRookie - 92Сезона 85, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoRookie - 96Сезона 85, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus ButenkaRetiredСезона 85, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 85, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 85, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gelson BissigoRookie - 142Сезона 85, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaAmateur - 13Сезона 85, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor BučekRookie - 96Сезона 85, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 85, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 85, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongAmateur - 24Сезона 85, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 16Сезона 85, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 85, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric ReynenRetiredСезона 85, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 85, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 51Сезона 85, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi PapaliaAmateur - 15Сезона 85, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisAmateur - 9Сезона 85, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter CaballeroAmateur - 74Сезона 85, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 85, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 14Сезона 85, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiAmateur - 18Сезона 85, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 45Сезона 85, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark JeacockAmateur - 66Сезона 85, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinRookie - 70Сезона 85, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 85, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuela Muñoz RodríguezAmateur - 37Сезона 85, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 85, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 85, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiAmateur - 63Сезона 85, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip BuppAmateur - 60Сезона 85, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 85, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will KanewskeRetiredСезона 85, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitchel WalenAmateur - 70Сезона 85, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 85, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SeguraAmateur - 1Сезона 85, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 85, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 85, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RobledoAmateur - 55Сезона 85, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 85, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekPro - 14Сезона 85, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto MafutRetiredСезона 85, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyAmateur - 78Сезона 85, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil KlakPro - 7Сезона 85, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: