Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Fiorano (Направи најбрзи круг во групата во Fiorano круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 97.55 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 42 43 44 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Bruno CestinoPro - 4Сезона 74, Трка 16, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias GaengeAmateur - 28Сезона 74, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson LopesAmateur - 38Сезона 74, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieRookie - 95Сезона 74, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 74, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bohumil KesslerPro - 14Сезона 74, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruslan LukyanchukAmateur - 36Сезона 74, Трка 16, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TomeiRetiredСезона 74, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neophytos ChristodoulidesAmateur - 50Сезона 74, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulAmateur - 83Сезона 74, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian GaspaRookie - 63Сезона 74, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannAmateur - 88Сезона 74, Трка 16, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 German PonceRookie - 79Сезона 74, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan CoetzerAmateur - 48Сезона 74, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MonteroPro - 16Сезона 74, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edu MoralesRetiredСезона 74, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TamamatiPro - 23Сезона 74, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio Anaya PradasAmateur - 82Сезона 74, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 48Сезона 74, Трка 16, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRetiredСезона 74, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary CugowskiAmateur - 52Сезона 74, Трка 16, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 74, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajAmateur - 56Сезона 74, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arsen ApcukRookie - 109Сезона 74, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasAmateur - 25Сезона 74, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will Schaik VanRookie - 27Сезона 74, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis PatPro - 16Сезона 74, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valtteri MulariRetiredСезона 74, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew ToothAmateur - 80Сезона 74, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 74, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz WesołowskiAmateur - 1Сезона 74, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciAmateur - 63Сезона 74, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioAmateur - 72Сезона 74, Трка 16, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario GarcíaPro - 14Сезона 74, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberPro - 10Сезона 74, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemyslaw KlyzaAmateur - 73Сезона 74, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 53Сезона 74, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosentinoRetiredСезона 74, Трка 16, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helen MüllerRetiredСезона 74, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa HalilovAmateur - 62Сезона 74, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas TheodorouRetiredСезона 74, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piermauro CovielloRetiredСезона 74, Трка 16, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariAmateur - 4Сезона 74, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iorgu DaniAmateur - 79Сезона 74, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 74, Трка 16, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SantiagoRookie - 125Сезона 74, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonPro - 8Сезона 74, Трка 16, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoAmateur - 13Сезона 74, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max BekkerAmateur - 63Сезона 74, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SimakovRetiredСезона 74, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio ZayatRetiredСезона 74, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario KajtRookie - 162Сезона 74, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaePro - 22Сезона 74, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 74, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 103Сезона 74, Трка 16, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 43Сезона 74, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FiskAmateur - 50Сезона 74, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GiannoRetiredСезона 74, Трка 16, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathRetiredСезона 74, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VergaraRookie - 22Сезона 74, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GuzendaRetiredСезона 74, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akos RaskyRetiredСезона 74, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alset NicolaRookie - 156Сезона 74, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe GermainRetiredСезона 74, Трка 16, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoAmateur - 19Сезона 74, Трка 16, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekAmateur - 57Сезона 74, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 3Сезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 12Сезона 74, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans LundbergRookie - 42Сезона 74, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaAmateur - 51Сезона 74, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SainzRetiredСезона 74, Трка 16, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeeRetiredСезона 74, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo TotaroAmateur - 83Сезона 74, Трка 16, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt LatinovitsPro - 20Сезона 74, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano DeloguRookie - 16Сезона 74, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićAmateur - 50Сезона 74, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 74, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraPro - 5Сезона 74, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando FarinhaRookie - 4Сезона 74, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićAmateur - 64Сезона 74, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 19Сезона 74, Трка 16, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserPro - 23Сезона 74, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper JægerPro - 12Сезона 74, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evert BenitezRetiredСезона 74, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo ScanaviniRetiredСезона 74, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 32Сезона 74, Трка 16, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierRetiredСезона 74, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni SartiniRetiredСезона 74, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellAmateur - 64Сезона 74, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiPro - 22Сезона 74, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 63Сезона 74, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 43Сезона 74, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxAmateur - 35Сезона 74, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 85Сезона 74, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevRookie - 19Сезона 74, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan LunguPro - 12Сезона 74, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 36Сезона 74, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael UtleyPro - 10Сезона 74, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 42 43 44 » Брзо оди на страница: