Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Monza (Направи најбрзи круг во групата во Monza круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.45 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Johan NilssonRookie - 157Сезона 77, Трка 15, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wijus BaltramaitisPro - 19Сезона 77, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay NaymovRookie - 133Сезона 77, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kees BrouwerPro - 15Сезона 77, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaAmateur - 32Сезона 77, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouMaster - 2Сезона 77, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika NeutrianRookie - 147Сезона 77, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav KrbecAmateur - 60Сезона 77, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraRookie - 73Сезона 77, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakRookie - 165Сезона 77, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoRookie - 162Сезона 77, Трка 15, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloAmateur - 42Сезона 77, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim Van Der StichelenPro - 10Сезона 77, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BeckerAmateur - 36Сезона 77, Трка 15, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui DuarteAmateur - 28Сезона 77, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezAmateur - 49Сезона 77, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rinaldo FerreiraRookie - 11Сезона 77, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 24Сезона 77, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniAmateur - 44Сезона 77, Трка 15, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 13Сезона 77, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce VasconcelosPro - 1Сезона 77, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FaviAmateur - 77Сезона 77, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KupczakPro - 24Сезона 77, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 103Сезона 77, Трка 15, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesAmateur - 32Сезона 77, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaAmateur - 84Сезона 77, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MachareteAmateur - 55Сезона 77, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 78Сезона 77, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sito HausPro - 7Сезона 77, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justus ChristinckRookie - 140Сезона 77, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanPro - 19Сезона 77, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyAmateur - 37Сезона 77, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey LitvintsevRookie - 167Сезона 77, Трка 15, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioRookie - 107Сезона 77, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niek NijboerRookie - 1Сезона 77, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony JonvilleAmateur - 47Сезона 77, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 21Сезона 77, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 15, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LopesAmateur - 17Сезона 77, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevPro - 10Сезона 77, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevAmateur - 63Сезона 77, Трка 15, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiRookie - 119Сезона 77, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddAmateur - 17Сезона 77, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto Lopez TorresRookie - 166Сезона 77, Трка 15, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BombiniAmateur - 23Сезона 77, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 55Сезона 77, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DeslignesAmateur - 17Сезона 77, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 7Сезона 77, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles RitiereMaster - 5Сезона 77, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 90Сезона 77, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaPro - 2Сезона 77, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoAmateur - 9Сезона 77, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr BochkovAmateur - 10Сезона 77, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart NoblePro - 23Сезона 77, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan PessanhaRookie - 114Сезона 77, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonAmateur - 78Сезона 77, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan OrlovRookie - 105Сезона 77, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián SógorkaAmateur - 83Сезона 77, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David TrompetaAmateur - 55Сезона 77, Трка 15, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 19Сезона 77, Трка 15, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 77, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KuczAmateur - 77Сезона 77, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egi GodAmateur - 69Сезона 77, Трка 15, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsAmateur - 26Сезона 77, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AleAmateur - 86Сезона 77, Трка 15, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen NielsenAmateur - 21Сезона 77, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ChristmanRookie - 102Сезона 77, Трка 15, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 15, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FregniAmateur - 3Сезона 77, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CuelloAmateur - 3Сезона 77, Трка 15, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaRookie - 132Сезона 77, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinPro - 25Сезона 77, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudolfs PaudersRookie - 72Сезона 77, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CongiuAmateur - 4Сезона 77, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveRookie - 143Сезона 77, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josemi HuarteAmateur - 34Сезона 77, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerAmateur - 35Сезона 77, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro RedaMaster - 3Сезона 77, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám TorockóiAmateur - 57Сезона 77, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevMaster - 2Сезона 77, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WilczynskiRookie - 10Сезона 77, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RodićPro - 16Сезона 77, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liberali BissacoRookie - 96Сезона 77, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 5Сезона 77, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoAmateur - 7Сезона 77, Трка 15, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 56Сезона 77, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfPro - 10Сезона 77, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph RehwaldAmateur - 8Сезона 77, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 9Сезона 77, Трка 15, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 77, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniPro - 10Сезона 77, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 77, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BontempiMaster - 2Сезона 77, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ErathPro - 2Сезона 77, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournPro - 4Сезона 77, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo OrthmannPro - 7Сезона 77, Трка 15, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasAmateur - 61Сезона 77, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 30Сезона 77, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: