Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Hungaroring (Направи најбрзи круг во групата во Hungaroring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 77, Трка 5, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazAmateur - 7Сезона 77, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 20Сезона 77, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 9Сезона 77, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric LialyRookie - 152Сезона 77, Трка 5, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric MaynesRookie - 52Сезона 77, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloAmateur - 42Сезона 77, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janko BerosRookie - 73Сезона 77, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin IgnatovAmateur - 56Сезона 77, Трка 5, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PavlovRookie - 94Сезона 77, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 85Сезона 77, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio PuentesAmateur - 25Сезона 77, Трка 5, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 16Сезона 77, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 13Сезона 77, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoAmateur - 9Сезона 77, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaPro - 9Сезона 77, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FigueredoAmateur - 78Сезона 77, Трка 5, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tero PirhonenAmateur - 62Сезона 77, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoPro - 4Сезона 77, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiAmateur - 61Сезона 77, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marinah RanaivosonAmateur - 55Сезона 77, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejPro - 2Сезона 77, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel VázquezAmateur - 32Сезона 77, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HolzerAmateur - 72Сезона 77, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 15Сезона 77, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 3Сезона 77, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedran OrlićAmateur - 32Сезона 77, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FalangaAmateur - 25Сезона 77, Трка 5, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efe KülahsızRookie - 148Сезона 77, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarzan GalambarPro - 14Сезона 77, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesAmateur - 89Сезона 77, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóAmateur - 36Сезона 77, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LoweRookie - 106Сезона 77, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Silva De SouzaRookie - 114Сезона 77, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SidAmateur - 19Сезона 77, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 3Сезона 77, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke IsidroRookie - 89Сезона 77, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoMaster - 4Сезона 77, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen BosićAmateur - 85Сезона 77, Трка 5, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson FavorettoAmateur - 67Сезона 77, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred LassenAmateur - 21Сезона 77, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 77, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankit JakharAmateur - 74Сезона 77, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 77, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ibrahim VukRookie - 158Сезона 77, Трка 5, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jože ŠeligoRookie - 18Сезона 77, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav KusAmateur - 10Сезона 77, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KasprzakAmateur - 52Сезона 77, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HanyiRookie - 80Сезона 77, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borge BrunesAmateur - 58Сезона 77, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoMaster - 1Сезона 77, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav BitchevRookie - 151Сезона 77, Трка 5, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoAmateur - 34Сезона 77, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Demon RirikuRookie - 109Сезона 77, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas KälinAmateur - 80Сезона 77, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois GervaisAmateur - 89Сезона 77, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 50Сезона 77, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovAmateur - 40Сезона 77, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesRookie - 26Сезона 77, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo ValchevAmateur - 5Сезона 77, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mishel BellAmateur - 78Сезона 77, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai2EliteСезона 77, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel NetoAmateur - 2Сезона 77, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 77, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OllieAmateur - 71Сезона 77, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui DuarteAmateur - 28Сезона 77, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaAmateur - 79Сезона 77, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansAmateur - 89Сезона 77, Трка 5, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 52Сезона 77, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BarfAmateur - 23Сезона 77, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasílis PentaspherosRookie - 82Сезона 77, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám HorváthRookie - 20Сезона 77, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 125Сезона 77, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 8Сезона 77, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KiszkaAmateur - 67Сезона 77, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédric LemeunierAmateur - 85Сезона 77, Трка 5, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natan GoponAmateur - 20Сезона 77, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MattosAmateur - 35Сезона 77, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 5Сезона 77, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris EnglundPro - 5Сезона 77, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff NaylorPro - 4Сезона 77, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko PaukkuAmateur - 25Сезона 77, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James FellingRookie - 84Сезона 77, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Александр СазоновAmateur - 2Сезона 77, Трка 5, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 7Сезона 77, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MilczarekPro - 19Сезона 77, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik KarlssonAmateur - 21Сезона 77, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosRookie - 147Сезона 77, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahue FenaltiAmateur - 20Сезона 77, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CaggiatiPro - 15Сезона 77, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 18Сезона 77, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 97Сезона 77, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaPro - 23Сезона 77, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph MosesAmateur - 70Сезона 77, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LimaPro - 4Сезона 77, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodPro - 13Сезона 77, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eri SarmiertoRookie - 78Сезона 77, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oslec JuniorRookie - 156Сезона 77, Трка 5, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: