Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Hockenheim (Направи најбрзи круг во групата во Hockenheim круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 77.18 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 55 56 57 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 87, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian RadutaAmateur - 21Сезона 87, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cuana DonRookie - 70Сезона 87, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BröhlRookie - 58Сезона 87, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 9Сезона 87, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olavo MousquerRookie - 4Сезона 87, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 87, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MacíkAmateur - 11Сезона 87, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio FerreroAmateur - 33Сезона 87, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac JerezanoAmateur - 38Сезона 87, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael WasselinAmateur - 40Сезона 87, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 87, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ReznicekRookie - 62Сезона 87, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 87, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 1Сезона 87, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 87, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ScafuroAmateur - 12Сезона 87, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 50Сезона 87, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 87, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew ToothAmateur - 4Сезона 87, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spike SpeedAmateur - 14Сезона 87, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augustas TolkačiovasAmateur - 76Сезона 87, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GouveiaRookie - 26Сезона 87, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 1Сезона 87, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caswan DocariRookie - 27Сезона 87, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 87, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 87, Трка 5, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MarquesRookie - 105Сезона 87, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide BianchiAmateur - 33Сезона 87, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 87, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manel AmieiroRookie - 66Сезона 87, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 87, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewan CameronRookie - 52Сезона 87, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony AllenAmateur - 9Сезона 87, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo Collantes SolaresPro - 15Сезона 87, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 87, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo ValchevAmateur - 76Сезона 87, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo Angoitia EspinosaPro - 9Сезона 87, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 87, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edith Graciela MigliaroAmateur - 15Сезона 87, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Quijada FigueredoAmateur - 16Сезона 87, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SmirnovRookie - 22Сезона 87, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amélia MarolleauAmateur - 64Сезона 87, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoPro - 1Сезона 87, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin UtzuAmateur - 66Сезона 87, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shelbee NicoleAmateur - 28Сезона 87, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 87, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ChristmanPro - 20Сезона 87, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 87, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovPro - 24Сезона 87, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CelanoRookie - 116Сезона 87, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WiśniewskiRookie - 80Сезона 87, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steeve TrefouelRookie - 75Сезона 87, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian DreßenRookie - 121Сезона 87, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juanlu LopezPro - 3Сезона 87, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 87, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 87, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 109Сезона 87, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 47Сезона 87, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosRookie - 29Сезона 87, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SzotRookie - 41Сезона 87, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 55 56 57 » Брзо оди на страница: