Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Paul Ricard (Направи најбрзи круг во групата во Paul Ricard круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jaroslav KrenželákRookie - 136Сезона 80, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joabe Reis SilvaAmateur - 66Сезона 80, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yu-Hsueh ChangRookie - 25Сезона 80, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo MatosRookie - 155Сезона 80, Трка 2, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flamur GashiRookie - 82Сезона 80, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ThernyRookie - 144Сезона 80, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysiek MielczarekRookie - 55Сезона 80, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susanne SteinmetzRookie - 143Сезона 80, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraAmateur - 45Сезона 80, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben BenkoRookie - 161Сезона 80, Трка 2, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathRookie - 38Сезона 80, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaRookie - 5Сезона 80, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsRookie - 145Сезона 80, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 51Сезона 80, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TodorovRookie - 100Сезона 80, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper Sandahl SkovRookie - 168Сезона 80, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicRookie - 108Сезона 80, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızRookie - 36Сезона 80, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HeuvelRookie - 65Сезона 80, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo OrthmannPro - 7Сезона 80, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De BlasioRookie - 75Сезона 80, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie CahillRookie - 27Сезона 80, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bidala AyallaRookie - 160Сезона 80, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraPro - 11Сезона 80, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blake KinkennonRookie - 128Сезона 80, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 80, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Granit ThothRookie - 134Сезона 80, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GarciaRookie - 117Сезона 80, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KiszkaRookie - 127Сезона 80, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas AndersenRookie - 49Сезона 80, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pau De SotoRookie - 165Сезона 80, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas BorgesRookie - 58Сезона 80, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 39Сезона 80, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene OlesoffRookie - 146Сезона 80, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland PappRookie - 138Сезона 80, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenRookie - 94Сезона 80, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroRookie - 162Сезона 80, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorRookie - 13Сезона 80, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto FernandezRookie - 142Сезона 80, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 56Сезона 80, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr DudzikRookie - 84Сезона 80, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 4Сезона 80, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaMaster - 4Сезона 80, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketRookie - 76Сезона 80, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Carlos Liria CéspedesRookie - 140Сезона 80, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig FoggoRookie - 96Сезона 80, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HjelmströmRookie - 41Сезона 80, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George RorizRookie - 148Сезона 80, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago FerreiraRookie - 87Сезона 80, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoRookie - 26Сезона 80, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerRookie - 132Сезона 80, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thoma PaliRookie - 17Сезона 80, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliRookie - 109Сезона 80, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kopis Alexandru-robertRookie - 139Сезона 80, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gentian TareRookie - 20Сезона 80, Трка 2, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fournier GrégoryRookie - 89Сезона 80, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaPro - 25Сезона 80, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoRookie - 86Сезона 80, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltRookie - 47Сезона 80, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KuchařRookie - 130Сезона 80, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 80, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 71Сезона 80, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan Do AmaralRookie - 18Сезона 80, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 30Сезона 80, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppeAmateur - 54Сезона 80, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisAmateur - 41Сезона 80, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovPro - 22Сезона 80, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRookie - 15Сезона 80, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovRookie - 16Сезона 80, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime RomoRookie - 72Сезона 80, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 80, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław KaweckiRookie - 97Сезона 80, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakRookie - 158Сезона 80, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 55Сезона 80, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał BollinRookie - 30Сезона 80, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Botond PállRookie - 157Сезона 80, Трка 2, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DmitrenkoAmateur - 40Сезона 80, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaAmateur - 11Сезона 80, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare MeghaRookie - 133Сезона 80, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmorePro - 24Сезона 80, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 48Сезона 80, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 98Сезона 80, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 44Сезона 80, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred VautrinAmateur - 89Сезона 80, Трка 2, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan NedostižnýAmateur - 16Сезона 80, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaAmateur - 27Сезона 80, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FakecheckRookie - 69Сезона 80, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria Milagros TecheraAmateur - 22Сезона 80, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oslec JuniorRookie - 156Сезона 80, Трка 2, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 25Сезона 80, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilie GuillotRookie - 99Сезона 80, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosAmateur - 84Сезона 80, Трка 2, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoAmateur - 2Сезона 80, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus KorppiRookie - 43Сезона 80, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosPro - 1Сезона 80, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel LainesAmateur - 32Сезона 80, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei ChernishyovAmateur - 58Сезона 80, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusRookie - 129Сезона 80, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guglielmo PernacchioliRookie - 61Сезона 80, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor StuparićAmateur - 63Сезона 80, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: