Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Magny Cours (Направи најбрзи круг во групата во Magny Cours круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pedro PiresRookie - 158Сезона 77, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele MikscheAmateur - 12Сезона 77, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasRookie - 120Сезона 77, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoAmateur - 57Сезона 77, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew BarrettRookie - 59Сезона 77, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 14Сезона 77, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TumanikRookie - 156Сезона 77, Трка 2, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldRookie - 53Сезона 77, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yancho DilovRookie - 105Сезона 77, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MoskałaRookie - 76Сезона 77, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen NielsenRookie - 8Сезона 77, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanRookie - 162Сезона 77, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel ArthurRookie - 98Сезона 77, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PerkowskiAmateur - 44Сезона 77, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FregniRookie - 75Сезона 77, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FalangaRookie - 153Сезона 77, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraAmateur - 79Сезона 77, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro Di CostaRookie - 46Сезона 77, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FernándezRookie - 154Сезона 77, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Constantin MihaiRookie - 2Сезона 77, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóRookie - 167Сезона 77, Трка 2, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinRookie - 35Сезона 77, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BombiniRookie - 15Сезона 77, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime LadaviereAmateur - 14Сезона 77, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz XimenesRookie - 5Сезона 77, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraRookie - 124Сезона 77, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GilAmateur - 72Сезона 77, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariRookie - 96Сезона 77, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonRookie - 101Сезона 77, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz NatanRookie - 168Сезона 77, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henris AlkasRookie - 51Сезона 77, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OllieRookie - 72Сезона 77, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FentonRookie - 99Сезона 77, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 3Сезона 77, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilRookie - 139Сезона 77, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottAmateur - 64Сезона 77, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Александр СазоновRookie - 149Сезона 77, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tsubasa OliverRookie - 166Сезона 77, Трка 2, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioRookie - 107Сезона 77, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 77, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MataRookie - 136Сезона 77, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RadzoRookie - 89Сезона 77, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CriadoPro - 10Сезона 77, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRookie - 165Сезона 77, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 22Сезона 77, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GalloRookie - 84Сезона 77, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme PiresRookie - 152Сезона 77, Трка 2, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yusuf MemmedovRookie - 137Сезона 77, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jelle HeymanRookie - 62Сезона 77, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsatlósRookie - 108Сезона 77, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddRookie - 83Сезона 77, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 2Сезона 77, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 58Сезона 77, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoMaster - 2Сезона 77, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BelyRookie - 95Сезона 77, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeAmateur - 7Сезона 77, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo SilvaRookie - 94Сезона 77, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lokinho RelogioRookie - 145Сезона 77, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke SiongRookie - 114Сезона 77, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo ChiereghinAmateur - 1Сезона 77, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišPro - 23Сезона 77, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan FrankRookie - 129Сезона 77, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenRookie - 49Сезона 77, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SidRookie - 132Сезона 77, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MachadoRookie - 109Сезона 77, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo BottoRookie - 26Сезона 77, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico RacingRookie - 144Сезона 77, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FaviRookie - 138Сезона 77, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 77, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronier OrtizRookie - 11Сезона 77, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 61Сезона 77, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tito BarleyRookie - 60Сезона 77, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen De JongeRookie - 57Сезона 77, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartłomiej JaroszRookie - 131Сезона 77, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansRookie - 163Сезона 77, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João RodriguesRookie - 18Сезона 77, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur MitovRookie - 103Сезона 77, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisAmateur - 32Сезона 77, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós BugátRookie - 86Сезона 77, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas JankauskasRookie - 22Сезона 77, Трка 2, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amey ChawakRookie - 117Сезона 77, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo ValchevRookie - 142Сезона 77, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew NymonRookie - 7Сезона 77, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel Garcia CastilloRookie - 133Сезона 77, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoAmateur - 28Сезона 77, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shanhan BonhamRookie - 119Сезона 77, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglionePro - 21Сезона 77, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik KarlssonRookie - 21Сезона 77, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville AutioRookie - 90Сезона 77, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchRookie - 85Сезона 77, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 77, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezRookie - 123Сезона 77, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 77, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael Andre Da RochaRookie - 23Сезона 77, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad BošnjakRookie - 147Сезона 77, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael BermejoAmateur - 60Сезона 77, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaAmateur - 16Сезона 77, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep SaumellRookie - 80Сезона 77, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl Valbuena GilAmateur - 49Сезона 77, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzech BrowarnikAmateur - 67Сезона 77, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: