Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Shanghai (Направи најбрзи круг во групата во Shanghai круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 52.81 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Francisco HerreroPro - 8Сезона 87, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 135Сезона 87, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 84Сезона 87, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MoczarskiAmateur - 7Сезона 87, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 87, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijo PilicRookie - 133Сезона 87, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 87, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BaiaPro - 13Сезона 87, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gualtiero TabacchiAmateur - 54Сезона 87, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TomeiAmateur - 69Сезона 87, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erique SouzaPro - 3Сезона 87, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide AndreoliRookie - 123Сезона 87, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timmy HolmAmateur - 60Сезона 87, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 81Сезона 87, Трка 16, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen BlomRookie - 75Сезона 87, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre BarnaRookie - 35Сезона 87, Трка 16, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonin SteskalRookie - 62Сезона 87, Трка 16, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 87, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan PostolacheAmateur - 25Сезона 87, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AnderssonRookie - 97Сезона 87, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SmirnovRookie - 22Сезона 87, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di CandiaAmateur - 11Сезона 87, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 87, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 87, Трка 16, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 87, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 87, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightAmateur - 10Сезона 87, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevRookie - 44Сезона 87, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 87, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 37Сезона 87, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki StoqnovRookie - 47Сезона 87, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Francisco MartínRookie - 101Сезона 87, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 87, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 87, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 16, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey SivcovRookie - 99Сезона 87, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 87, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florea BadanaAmateur - 78Сезона 87, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 87, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert NijelAmateur - 55Сезона 87, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BautzmannRookie - 61Сезона 87, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DmitrenkoAmateur - 4Сезона 87, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 23Сезона 87, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraMaster - 1Сезона 87, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki NikolovRookie - 102Сезона 87, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 87, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 87, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriela MarinovaPro - 19Сезона 87, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jez BanksAmateur - 47Сезона 87, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 87, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spike SpeedAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 87, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TassevRookie - 29Сезона 87, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 22Сезона 87, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor AfonsoAmateur - 24Сезона 87, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BaletskiyRookie - 113Сезона 87, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 21Сезона 87, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GalindoAmateur - 80Сезона 87, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fer BerraqueroRookie - 37Сезона 87, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonPro - 12Сезона 87, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio Belijar MoreiraRookie - 74Сезона 87, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StolybkoRookie - 124Сезона 87, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olavo MousquerRookie - 4Сезона 87, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 30Сезона 87, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница: