Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Montreal (Направи најбрзи круг во групата во Montreal круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.45 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 88, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 88, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 88, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilian TonchevRookie - 139Сезона 88, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRookie - 56Сезона 88, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik FolcikRookie - 127Сезона 88, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 88, Трка 1, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny UrbiRookie - 140Сезона 88, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PonãRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 88, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian ClarkeRookie - 107Сезона 88, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre OttoAmateur - 59Сезона 88, Трка 1, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 88, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur DiasRookie - 121Сезона 88, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MartinsRookie - 74Сезона 88, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 56Сезона 88, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelvin ChowRookie - 120Сезона 88, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 88, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid KocsisRookie - 32Сезона 88, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjen Van BurenRookie - 65Сезона 88, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 88, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otakar StepanekRookie - 60Сезона 88, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonRookie - 102Сезона 88, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroRookie - 16Сезона 88, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 88, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis CalderónRookie - 13Сезона 88, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KongshavnRookie - 62Сезона 88, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis LetendreRookie - 123Сезона 88, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio GiovanniniRookie - 95Сезона 88, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SulekRookie - 124Сезона 88, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 35Сезона 88, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilárd VassRookie - 48Сезона 88, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey WaitsRookie - 108Сезона 88, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 42Сезона 88, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 88, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KerezsiAmateur - 25Сезона 88, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis LaurentRookie - 100Сезона 88, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław BłachnioRookie - 89Сезона 88, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Carlos TorresRookie - 20Сезона 88, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 88, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 88, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 115Сезона 88, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 10Сезона 88, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis GarciaRookie - 79Сезона 88, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoAmateur - 53Сезона 88, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jac WildRookie - 72Сезона 88, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 131Сезона 88, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasaliRookie - 59Сезона 88, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 61Сезона 88, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 88, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrien CosteAmateur - 14Сезона 88, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 88, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StrizhkovRookie - 110Сезона 88, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheRookie - 7Сезона 88, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 88, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GonçalvesRookie - 12Сезона 88, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 88, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRookie - 76Сезона 88, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BaczynskiRookie - 29Сезона 88, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš KoudelkaRookie - 119Сезона 88, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KerperRookie - 8Сезона 88, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KupeczRookie - 47Сезона 88, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liucijus BarzdaRookie - 129Сезона 88, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MónusRookie - 146Сезона 88, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris GrandbergsRookie - 43Сезона 88, Трка 1, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 88, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 88, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aimar Ruiz JiménezRookie - 46Сезона 88, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerRookie - 130Сезона 88, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim GrigorevRookie - 117Сезона 88, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas TeixeiraRookie - 68Сезона 88, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaanpääRookie - 5Сезона 88, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LeszczukRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaï SamarineRookie - 52Сезона 88, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross CuthbertRookie - 9Сезона 88, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaRookie - 18Сезона 88, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 88, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CarlosAmateur - 21Сезона 88, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart GibsonRookie - 35Сезона 88, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CuttenAmateur - 54Сезона 88, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonRookie - 135Сезона 88, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 88, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 88, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 22Сезона 88, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница: