Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Interlagos (Направи најбрзи круг во групата во Interlagos круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 5, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele AmbrosanioPro - 1Сезона 73, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevRetiredСезона 73, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eva NovotnáRookie - 77Сезона 73, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zazhygalov AlexRookie - 94Сезона 73, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierMaster - 4Сезона 73, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerPro - 4Сезона 73, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterRookie - 22Сезона 73, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis TyrmpakisRetiredСезона 73, Трка 5, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyAmateur - 73Сезона 73, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz LewickiRetiredСезона 73, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 156Сезона 73, Трка 5, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György MesterRetiredСезона 73, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 12Сезона 73, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiel DecaluweRetiredСезона 73, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MattosAmateur - 35Сезона 73, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olafs LiepiņšAmateur - 91Сезона 73, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alephe GoyanoAmateur - 22Сезона 73, Трка 5, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mayid CherenekRetiredСезона 73, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BlardoneAmateur - 19Сезона 73, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro RedaAmateur - 42Сезона 73, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 9Сезона 73, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gastón ParisPro - 23Сезона 73, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 51Сезона 73, Трка 5, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbAmateur - 85Сезона 73, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliPro - 4Сезона 73, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 11Сезона 73, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánk ZoltánRetiredСезона 73, Трка 5, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ülo TriikAmateur - 57Сезона 73, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilber MoralesPro - 23Сезона 73, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence VargaAmateur - 51Сезона 73, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PierceAmateur - 91Сезона 73, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor HalászRetiredСезона 73, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian Miller ToledoRetiredСезона 73, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murilo KuceraRetiredСезона 73, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bulcsú BaranyiRetiredСезона 73, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SavelRookie - 148Сезона 73, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackAmateur - 62Сезона 73, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 10Сезона 73, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitar Miric-floydRookie - 39Сезона 73, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MichalakAmateur - 37Сезона 73, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GombarskyAmateur - 25Сезона 73, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketPro - 8Сезона 73, Трка 5, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucien De SantanaRetiredСезона 73, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KalAmateur - 40Сезона 73, Трка 5, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRetiredСезона 73, Трка 5, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ThomasRetiredСезона 73, Трка 5, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 5, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NaRookie - 105Сезона 73, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denise RoveranRookie - 82Сезона 73, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaRookie - 156Сезона 73, Трка 5, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry DickRetiredСезона 73, Трка 5, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronny DudeckRookie - 127Сезона 73, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonAmateur - 49Сезона 73, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson PinaAmateur - 54Сезона 73, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 27Сезона 73, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anna KissAmateur - 37Сезона 73, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor PetrovichRookie - 93Сезона 73, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio BassoRookie - 168Сезона 73, Трка 5, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša CakićRookie - 113Сезона 73, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasan SoydabasRetiredСезона 73, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PolakRetiredСезона 73, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueRookie - 136Сезона 73, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick ThielAmateur - 46Сезона 73, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerAmateur - 3Сезона 73, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioAmateur - 32Сезона 73, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša JakovljevićAmateur - 49Сезона 73, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalin StoyanovRookie - 123Сезона 73, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riia SavolainenAmateur - 76Сезона 73, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezPro - 16Сезона 73, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol CherekPro - 17Сезона 73, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraRookie - 86Сезона 73, Трка 5, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano BondiRookie - 131Сезона 73, Трка 5, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Capo FederitchiAmateur - 1Сезона 73, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukin PukinRetiredСезона 73, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano TacconiAmateur - 26Сезона 73, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaRetiredСезона 73, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Api HankampRookie - 105Сезона 73, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedek IstvánRetiredСезона 73, Трка 5, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TenevRookie - 139Сезона 73, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón Jorge ArteagaRetiredСезона 73, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalAmateur - 4Сезона 73, Трка 5, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil HartleyRetiredСезона 73, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Souza SilvaRookie - 40Сезона 73, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kees BrouwerAmateur - 69Сезона 73, Трка 5, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiRookie - 19Сезона 73, Трка 5, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars GoldmensAmateur - 74Сезона 73, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 73, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kincső KankalinRetiredСезона 73, Трка 5, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio ForestRookie - 119Сезона 73, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 81Сезона 73, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelo AngeliniRetiredСезона 73, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 86Сезона 73, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor VariksooAmateur - 6Сезона 73, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoPro - 7Сезона 73, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraRetiredСезона 73, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroAmateur - 49Сезона 73, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba LászlóRetiredСезона 73, Трка 5, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: