Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Brasilia (Направи најбрзи круг во групата во Brasilia круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolás Rosomando AndersenRookie - 153Сезона 71, Трка 13, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teo PechiPro - 16Сезона 71, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei PavlovRetiredСезона 71, Трка 13, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean SchmidtAmateur - 35Сезона 71, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MertensRookie - 160Сезона 71, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto MendozaAmateur - 92Сезона 71, Трка 13, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MuñozRookie - 40Сезона 71, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Espiñeira GonzalezAmateur - 71Сезона 71, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey LitvintsevRookie - 167Сезона 71, Трка 13, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ShimanovskyRookie - 59Сезона 71, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edin PozderRetiredСезона 71, Трка 13, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 18Сезона 71, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan SmithPro - 22Сезона 71, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek MistrzRetiredСезона 71, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 6Сезона 71, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard CarltonRetiredСезона 71, Трка 13, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan TaylorAmateur - 34Сезона 71, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mpampis KontisAmateur - 49Сезона 71, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rihards UmbersAmateur - 73Сезона 71, Трка 13, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystal GoarinRetiredСезона 71, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pau De SotoAmateur - 29Сезона 71, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan OrlovAmateur - 21Сезона 71, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PopaAmateur - 37Сезона 71, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencAmateur - 85Сезона 71, Трка 13, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz SobierajAmateur - 82Сезона 71, Трка 13, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GarciaAmateur - 87Сезона 71, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanRookie - 117Сезона 71, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xristos PaspasPro - 24Сезона 71, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam NowakAmateur - 15Сезона 71, Трка 13, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio UrbinaAmateur - 16Сезона 71, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Ulloa PalmaRookie - 58Сезона 71, Трка 13, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezAmateur - 88Сезона 71, Трка 13, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WödkeAmateur - 84Сезона 71, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William FernandesAmateur - 34Сезона 71, Трка 13, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarberiaAmateur - 61Сезона 71, Трка 13, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 36Сезона 71, Трка 13, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ŠteinertsAmateur - 89Сезона 71, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zay WilliamsRookie - 69Сезона 71, Трка 13, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DelvauxAmateur - 26Сезона 71, Трка 13, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonAmateur - 83Сезона 71, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iga MercyAmateur - 14Сезона 71, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajAmateur - 93Сезона 71, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor EftimovRookie - 75Сезона 71, Трка 13, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighAmateur - 89Сезона 71, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GilAmateur - 72Сезона 71, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl MainardiAmateur - 22Сезона 71, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CerroniRookie - 79Сезона 71, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VieiraAmateur - 37Сезона 71, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel RamirezRetiredСезона 71, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos Sanchez RodríguezAmateur - 71Сезона 71, Трка 13, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhász FerencAmateur - 23Сезона 71, Трка 13, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SantosRetiredСезона 71, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cash FergusonRetiredСезона 71, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel De GraafAmateur - 70Сезона 71, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 48Сезона 71, Трка 13, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MoroAmateur - 38Сезона 71, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiPro - 16Сезона 71, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanel RamicAmateur - 21Сезона 71, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 71, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko AleksicAmateur - 69Сезона 71, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoPro - 5Сезона 71, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Оlumide АdeosunRookie - 97Сезона 71, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorAmateur - 57Сезона 71, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DowlingAmateur - 46Сезона 71, Трка 13, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam MitchellAmateur - 77Сезона 71, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersMaster - 4Сезона 71, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdoo KamaraAmateur - 19Сезона 71, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyko StoychevAmateur - 24Сезона 71, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovAmateur - 26Сезона 71, Трка 13, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KlyuchevRetiredСезона 71, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichAmateur - 32Сезона 71, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 71, Трка 13, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olafs LiepiņšAmateur - 68Сезона 71, Трка 13, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 71, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceapa FlorinAmateur - 40Сезона 71, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 145Сезона 71, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João PinheiroAmateur - 51Сезона 71, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago PereiraAmateur - 56Сезона 71, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil BontempsAmateur - 72Сезона 71, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donovan HeunisAmateur - 6Сезона 71, Трка 13, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaud DumasAmateur - 79Сезона 71, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 71, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reynaldo SilvaAmateur - 79Сезона 71, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 60Сезона 71, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms SaulitensAmateur - 1Сезона 71, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraRookie - 132Сезона 71, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ZamoraAmateur - 87Сезона 71, Трка 13, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacPro - 7Сезона 71, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens YanesAmateur - 19Сезона 71, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 131Сезона 71, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NiessPro - 2Сезона 71, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezPro - 9Сезона 71, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiAmateur - 2Сезона 71, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick AndradeAmateur - 82Сезона 71, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootPro - 2Сезона 71, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars CinitisAmateur - 47Сезона 71, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 4Сезона 71, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio AzevedoRookie - 171Сезона 71, Трка 13, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg MorelAmateur - 3Сезона 71, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 3Сезона 71, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: